0
info@redzet.lv

Pilsēta » Arhitektūra » Koncertzāles, estrādes

Dzintaru koncertzāle JūrmalāSpāres brīvdabas estrāde
Lasīt aprakstu
Pāvilostas estrāde, Upesmuižas parks, Pāvilosta, Pāvilosta, Pāvilostas novads

Pāvilostas estrāde

Kods: V-874-15
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2015. gada 17. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
271 KB
S 2000 x 1333 px
3.06 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
9.66 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

7.5 ha lielais Upesmuižas parks veidots ap bijušo pils ansambli. Parkā saglabājušās senās, oriģinālās akmens kāpnes un bijušā muižas mežniecības ēka, kas būvēta ap 1836.g.. No sendienām parkā saglabājies akmens sols, kura apkārtmērs ir 5,55 m. Par to fiksēts nostāsts (A.Grīnbergs, 2002.g. 25.martā): tajā vietā muižkungam krītošs koks nositis meitu, un pēc tam muižkungam paticis tajā vietā uzkavēties, tāpēc tur nolikts sols. Parkā atrodas Upesmuižas parka Lielais akmens - varbūtējs kulta akmens. Tas ir 3.3 m garš, 2.9 m plats 1.5 m augsts. Tā apkārtmērs ir 11m un tilpums m3.
www.pavilosta.lv

Upesmuižas parks ir vairāk kā 7 hektāru liels dendroloģiskais stādījums Pāvilostā, kas atrodas Sakas upes labajā krastā. Kā vēsta parka nosaukums, šeit sākotnēji bijusi muiža, kuras teritorijā 1894. gadā, nepilnus 20 gadus pēc tās iegādāšanās, vācu barons Otto fon Lilienfelds uzcelta Upesmuižas pili. Šodien apmeklējot Upesmuižas parku, pili vairs neatrast – no tās saglabājušās kāpnes, pa kurām iespējams noiet pie Sakas upes. Izrādās, izšķirošiem vēsturiskiem notikumiem bagātajā 1905. gadā arī tagadējās Pāvilostas teritorijā notika dumpji un vietējie ļaudis Upesmuižas pili šādā dumpī nodedzinājuši. Kāpnes nav vienīgais muižkungu laika liecinieks - parka teritorijā joprojām saglabājusies bijusī muižas mežniecības ēka, kas būvēta pirms gandrīz 200 gadiem – 1836. gadā.

Par Lilienfeldu dzīvi Upesmuižā vēsta arī liela akmens virsmā izkalts sols, kas šeit saglabājies no sendienām. Šajā vietā krītošs koks nonāvējis barona meitu – tā kā pēc traģiskā notikuma barons mēdzis šajā vietā uzkavēties, tepat ticis novietots arī akmens sols. Upesmuižas parkā ir vēl kāds dižens akmens – Upesmuižas parka Lielais akmens, kura apkārtmērs pārsniedz 11 metru un ir uzskatāms par senu kulta akmeni.

Upesmuižas parkā noteikti vērts piestāt un to apskatīt – šeit vēsturisko notikumu atstātās pēdas mijas ar parkam blakus tekošās Sakas upes krāšņumu un paša parka dendroloģisko vērtību. Un neaizmirsti – ja pirmo reizi šķērso trošu tiltiņu, kas no Upesmuižas parka ļauj nonākt Sakas upes pretējā krastā – ievēlies vēlēšanos. Tā noteikti piepildīsies!
www.daba.gov.lv

Pāvilostas estrāde

Kods: V-874-15
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2015. gada 17. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
271 KB
S 2000 x 1333 px
3.06 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
9.66 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.