REDZĒT licence

REDZĒT fotogrāfijas var bez maksas izmantot komerciālai un nekomerciālai lietošanai drukātā un digitālā formātā, obligāti norādot avotu www.redzet.lv.

Jūs varat brīvi: Koplietot — kopēt un izplatīt fotogrāfijas tālāk jebkādā vidē un formātā. Pielāgot un pārveidot fotogrāfijas, kā arī veidot jaunas uz esošā pamata jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.

Licencētājs nevar atsaukt šīs tiesības, ja jūs ievērojat šos licences nosacījumus: Jums ir jānorāda autors un saite uz avotu, kā arī veiktās izmaiņas, ja tādas ir. Jūs varat to darīt dažādos saprātīgos veidos, bet noteikti ne tā, kas liktu domāt, ka licencētājs ir apstiprinājis un atbalsta jūsu darbu un veidu, kā izmantojat fotogrāfijas vai tajās veiktās izmaiņas. Jūs nedrīkstat izmantot juridiskus vai tehniskus ierobežojumus, kas citiem traucē tālāk izmantot fotogrāfijas tā, kā to ir atļauts darīt šīs licences noteikumos.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu