0
info@redzet.lv

Tehnika » Tehnika » Vilcieni, tramvaji

Pasažieru dīzeļvilciena salonsDīzeļvilciens
Lasīt aprakstu
Pasažieru dīzeļvilciena pienākšana Koknesē, Pasažieru dīzeļvilciens, Koknese, Dzelzceļš

Pasažieru dīzeļvilciena pienākšana Koknesē

Kods: V-852-14
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2014. gada 28. jūnijā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
225 KB
S 2000 x 1333 px
2.37 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
7.01 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

Šodien A/S ’’RĪGAS VAGONBŪVES RŪPNĪCA’’ (RVR) ir jaunu elektrovilcienu un DR1A tipa dīzeļvilcienu ražotājs.

Pēc atjaunošanas rūpnīca sāka aktīvi nodarboties ar elektrovilcienu un dīzeļvilcienu remontu, rekonstrukciju un modernizāciju, kā arī ar dokumentācijas izstrādāšanu un jaunas produkcijas izgatavošanu. 2005. gadā RVR speciālisti uz DR1A vilciena modeļa bāzes izprojektēja un izgatavoja, dažādu izpildījumu un formējumu, jaunus dīzeļvilcienus DR1B.

Izstrādājot jaunas DR markas dīzeļvilcienus par bāzes modeli ir ņemti labi pazīstamie dīzeļvilcieni DR1, DR1P, DR1A. Ar vilciena vagoniem ir iespējams komplektēt 2, 3, 4, 5, 6, 9 un 12 vagonu vilcienu sastāvus. Šo sastāvu garumu ir iespējams mobili mainīt vilciena maršrutā.

Dīzeļvilciena DR1B spēka iekārta sastāv no rūpnīcas „ZVEZDA” dīzeļa M756B-2 un hidropārvada GDP-1000M2, no kura papildus tiek darbināts arī palielinātas jaudas kompresoru VU3,5/10-1450. Jaunākās konstrukcijas dīzeļvilcienos paredzēts uzstādīt spēka iekārtu ar dīzeli, kurš atbilst EURO-3 normu prasībām un firmas „VOITH” hidropārvadu.

    Sērijveida vagoni aprīkoti ar automātiskām sakabēm SA-3, balona tipa starpvagonu pārejas laukumiņiem un bīdāmām durvīm. Pēc pasūtītāja pieprasījuma vagonus iespējams aprīkot ar ciešām (bez spraugas) sakabēm, hermētiskiem starpvagonu pārejas laukumiņiem, atbalsta piespiedu bīdāmām durvīm, vagonu kondicionētājiem, kā arī iespējams izmainīt starplogu soli.

Vagonu iekšējai apdarei var tikt izmantots slāņainais papīra plastikāts un alumīnija profili, kā arī stikla plastikāta vai polikarbonāta paneļi.

Pasažieru pusmīkstie sēdekļi salonā var tikt izgatavoti gan kā viengabala dīvāni, gan kā atsevišķi blakus novietoti sēdekļi ar muguras lēni un galvas atbalstu. Pēc Pasūtītāja pieprasījuma sēdekļi var būt apšūti ar mākslīgo ādu, mēbeļu audumu vai pret vandālismu drošu materiālu. Iespējams sēdekļu izvietojums viens aiz otra, vai viens pret otru. 1. un 2. klases vagonos iespējama muguras atbalsta lēnes slīpuma izmaiņa. Šajos vagonos galvas atbalstiem ir paredzētas maināmas salvetes.

www.rvr.lv

Pasažieru dīzeļvilciena pienākšana Koknesē

Kods: V-852-14
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2014. gada 28. jūnijā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
225 KB
S 2000 x 1333 px
2.37 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
7.01 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.