0
info@redzet.lv

Town & city » Architecture » Old buildings, ruins

Ruins Of The Northern Forts At SunsetRuins Of The Northern Fort Of Liepaja
Read description
Ruins Of The Northern Fort Of Liepaja, Liepājas ziemeļu forti, Liepāja, Kurzemes jūrmala, Baltijas jūra

Ruins Of The Northern Fort Of Liepaja

Code: V-369-19
Author: Aivars Gulbis
Photo taken on June 11, 2019
FREE 1000 x 667 px
72 dpi
189 KB
S 2000 x 1333 px
2.46 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 6000 x 4000 px
50.8 x 33.87 cm / 300 dpi
23.8 MB

Northern Forts

The Northern Fort is an integral part of the Liepāja Fortress. Here you can walk subterranean labyrinth and bunkers, get information about Liepāja Fortress, its hisroty and construction.

For visitors
The Northern Fort can be visited with the accompaniment of a guide.

A team game "Escape from the USSR" is also offered at the Fort – the essence of the game is to work closely as a team to find a friend who has been taken prisoner by Soviet frontier guards and to transport him to a submarine.

History
In November 1908 the fortress was liquidated, as its construction had been acknowledged a strategic mistake.

A part of the cannons were dismantled and delivered to the Kaunas Fortress in Lithuania, while the other part was recast.

However, the desired result was reached and, this way, the remains of the Tsarist Russia fortress and also the later, more modern fortress, still stand today.
www.latvia.travel


Seaside Northern Forts

Several fortifications were constructed at the end of the 19th century in the territory where Karosta now lies, in the centre of Liepāja and near the southern border of the city in order to protect the navy base from potential enemy attack.

In November of 1908, the Liepāja Fort was demolished because it was admitted as being a strategic error. Some of the cannons were dismantled and taken to the Kaunas Fortress in Lithuania, and the rest of them were melted down. The fortifications were blown up twice in order to demolish them. Only partially blown up parts of the artillery batteries, underground structures, and powder warehouses are still standing today.

The Northern Fort is the most well-known and visually impressive part of Liepāja’s fortress. Its historical name is Fortification battery No. 1.

Just like Karosta, the Northern Fort was a closed military territory during the years of Soviet occupation. Today these partially exploded labyrinths of history are free to be explored.

However, one must be very careful when visiting the Northern Fort. The Baltic Sea’s steep coast in Karosta and elsewhere in Latvia is dangerous because parts of it can suddenly collapse. For this reason, it is forbidden to walk under the fort ruins.

A picnic spot is available for visitors of the Northern Fort. It is possible to have a guided tour of the fort and to take part in the team games “Escape from the USSR” and “Labyrinth of Senses”.

Other parts of the fortifications can be viewed on 14 November Boulevard – the Redan and the Middle Fort.
liepaja.travel

Ruins Of The Northern Fort Of Liepaja

Code: V-369-19
Author: Aivars Gulbis
Photo taken on June 11, 2019
FREE 1000 x 667 px
72 dpi
189 KB
S 2000 x 1333 px
2.46 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 6000 x 4000 px
50.8 x 33.87 cm / 300 dpi
23.8 MB
This website is currently a work-in-progress, but we are adding new content daily!
Close
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.