0
info@redzet.lv

Pilsēta » Arhitektūra » Augstceltnes

Rīta saule spoguļojas Z-Towers augstceltnēTā paiet pasaules godība
Lasīt aprakstu
Z-Tovers no Balasta dambja raugoties, Z-Towers, Balasta dambis, Rīga, Raņķa dambis 30, Raņķa dambis, Rīga, Rīga (pilsēta)

Z-Tovers no Balasta dambja raugoties

Kods: V-157-19-AM
Autors: Ausma Melluma
Bildēts 2019. gada 29. aprīlī
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
320 KB
S 2000 x 1333 px
3.09 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 6000 x 4000 px
50.8 x 33.87 cm / 300 dpi
19.9 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Z-Towers 
 Valsts           Rīga, Latvija
 Adrese   Daugavgrīvas iela 9a
 Apkaime  Ķīpsala
 Statuss celtniecības stadija
 Celtniecība  2006—2016
 Pamatakmens  2008. gada 9. februārī
 Iecerēts pabeigt  2016
 Pielietojums  Apartamenti, Biroji
 Torņu augstums North Tower - 117 m un South Tower - 123 m
 Stāvu skaits 2 torņi North Tower un South Tower, 30 stāvi katrā tornī
 Platība  100 000 m²
  Liftu skaits   14
 Arhitektu birojs  F.L.Tadao & Lukševics
  Būvnieks  Towers Construction Management A/S
 Ārējā saite  ztowers.lv

Daudzfunkciju komplekss Z-Towers iekļauj divus apaļa šķērsgriezuma torņus ar dažādas platības pamatnēm, katrs tornis ir 30 stāvu augsts.

Torņos izvietoti 358 dzīvojamie apartamenti, A klases biroju platības 10 000 m², stāvvieta 700 vieglām automašīnām un SPA platības vairāk par 4000 m².

Z-Towers komplekss apvienojis sevī šķietami nesavietojamas lietas. No vienas puses – dzīvokļu iemītniekiem zem kājām atrodas senā un mūžam jaunā Rīga, tās vēsturiskais centrs, kurā dzīve nenorimst ne uz mirkli. No otras puses – komforts un dzīves pie dabas krūts klusums. Zināmos laika apstākļos kompleksa iemītnieki varēs baudīt sajūtas, kuras dēvē par „dzīvi starp mākoņiem” un „deju sniegpārslu virpulī”.

Jebkurā ēkas stāvā dzīvokļu logi ir atverami, un ziemeļrietumu vējš no jūras puses nesīs ar priežu meža aromātiem piesātinātu svaigu gaisu.

Labiekārtojums
Teritorija un kompleksa slēgtais parks

Ietilpīga autostāvvieta ļāvusi izveidot ļoti ērtas piebraukšanas shēmas, netraucējot bērnu un pieaugušo atpūtai uz piegulošās apsargājamās teritorijas.

Teritorijas apzaļumošana veikta atbilstoši Latvijas dārzniecības kultūras labākām tradīcijām un izmantojot Latvijas Universitātes Botāniskā dārza speciālistu ilggadēju pieredzi. Parkā būs atrodamas ļoti retas augu šķirnes, piegādātas no dažādām pasaules malām un adaptētas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.
ztowers.lv


Arhitektūra
Z-Towers projekta dizainu izstrādāja viens no Latvijā vadošajiem arhitektūras birojiem “F.L. Tadao&Luksevics” (NRJA), kas veiksmīgi izstrādā dzīvojamo un sabiedrisko ēku dizainu un nodarbojās ar būvniecības procesu pārvaldīšanu Latvijā un ārzemēs, vinnēja vairākus arhitektūras konkursus.

Torņu fasādes izstrādājis pasaules slavenais arhitekts Helmut Jahn. Helmut Jahn ir desmitkārtīgs “AIA” uzvarētājs un citu prestižu balvu ieguvējs. Viņa izcilie radījumi ir: ParkAvenue Ņujorkā, Sony centrs Berlīnē, augstceltne “Highlight Tower” Minhenē, Deutsche Post Tower Bonnā, “Bangkok Suvarnabhumi” lidosta, “International Expo Center” Šanhajā.

Interjera dizainu un visas pieguļošās teritorijas dizainu izstrādā slavenais Latvijas arhitekts Andis Sīlis. No 2003 gada Andis Sīlis ir Arhitektūras fonda valdes priekšsēdētājs, Latvijas arhitektu savienības priekšsēdētāja vietnieks, Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijas loceklis.
ztowers.lv


Tehnoloģijas
Lifti
Somu uzņēmuma KONE ātrgaitas lifti ir ideāli piemēroti augstceltnēm – tie garantē izcilu jaudu un darbspēju. KONE lifti nodrošina drošu darbu, ideālus ekspluatācijas parametrus, kā arī plūstošu un klusu braucienu ar liftu.

Fasādes
Nodrošina augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu. Z-Towers fasāžu unikalitāte slēpjas faktā, ka tā sastāv no stikla paketēm, kuras pildītas ar argonu un uzstādītas viena aiz otras, tādējādi veidojot stilizētas ziedlapiņu rakstu apkārt torņiem.

Panorāmu logi
Sniedz brīvības un neatkārtojamu plašuma izjūtu, kā arī paver visas komforta robežas.

Vēdināšana
Z-Towers izmantotā fasāžu uzstādīšanas tehnoloģija sniedz debesskrāpjiem neraksturīgu iespēju – vēdināt apartamentus jebkurā torņa stāva.
ztowers.lv


Infrastruktūra
Kompleksa infrastruktūra ir radīta pēc principa “viss ir iekļauts”, kas ļauj savienot dabas skaistumu, pieejamu greznību un visu nepieciešamo dzīvei. Šeit ir radītas visas ērtības gan atpūtai un sportam, gan pastāvīgai dzīvošanai.

Kompleksa teritorijā būs kafejnīca, restorāni, spēļu laukumi, tenisa korts, virszemes viesu autostāvvieta un pazemes autostāvvieta. Kompleksā – bērnudārzs, Fitnesa zona ar SPA un 25-metru baseinu, privāts Konsjerža serviss.

Teritorijā ir paredzēta kompleksveida labiekārtošana ar retiem augiem un krūmājiem.
ztowers.lv


Autostāvvieta
Autostāvvieta, kas paredzēta 700 automašīnām, izbūvēta zem ēkas un aizņem 4 stāvus. Autostāvvietas tehniski sarežģītā projekta būvdarbus veikusi Austrijas kompānija Strabag, kurai ir nevainojama reputācija visā pasaulē līdzīga veida objektu izbūvē.

Plašas un ērtas iebrauktuves/izbrauktuves ļauj droši manevrēt pat maz pieredzējušam autovadītājam.

Paredzētas īpašas vietas motocikliem.

Orientēties autostāvvietā dzīvokļu īpašniekiem palīdzēs speciāli ceļa rādītāji, veidoti dzīvnieku izskatā. Katrai zonai ir paredzēti savi nosaukumi.
www.z-towers.com

 

Z-Towers ir augstceltne Raņķa dambī 30 Rīgā, Pārdaugavā, Āgenskalna apkaimē. Tā ir augstākā ēka Rīgā un Latvijā. Ēkas projekta attīstība tika uzsākta 2006. gadā, bet pabeigta 2017. gada 4. ceturksnī.Torņu fasādes projektu izstrādājis arhitekts Helmuts Jāns (Jahn).

Daudzfunkciju komplekss Z-Towers iekļauj divus apaļa šķērsgriezuma torņus ar dažādas platības pamatnēm, katrs tornis ir 30 stāvu augsts. Stikla paketes, kas pildītas ar argona gāzi, tiek kārtotas, viena otru pārklājot, veidojot stilizētas ziedlapiņas ap apaļo torni.

Torņu augstums: South 123 m, North 117,5 m. Kopējais apartamentu skaits abos torņos ir 341. North Tower tiks piedāvāti 204 apartamenti no 4. līdz 30. stāvam platībā no 35 līdz 300 kvadrātmetriem. Premium klases iekšējā apdare (ar iebūvētu virtuvi) paredzēta apartamentiem no 4. līdz 18. stāvam. South Tower tiks piedāvāti A klases biroji no 4. līdz 13. stāvam, sākot no 14. stāva, izvietosies apartamenti platībā no 65 līdz 190 kvadrātmetriem, un pēdējā stāvā būs penthauss ar plānojumu līdz pat 900 kvadrātmetriem. Kompleksa četru līmeņu apakšzemes autostāvvieta spēs uzņemt līdz 700 automašīnām, un to papildinās automazgātuve un apģērbu ķīmiskā tīrītava.

Z-Towers paaugstinājumā, kas savieno abus torņus, būs restorāni, konferenču telpas, kafejnīcas, gardēžu veikali un diennakts apkalpošanas dienests, bet otrajā un trešajā stāvā 4000 kvadrātmetros tiks iekārtots premium klases fitnesa klubs, SPA ar atpūtas kompleksu, kā arī 25 metrus garu baseinu. Kompleksa pieguļošā teritorijā atradīsies starptautiskā skola un bērnudārzs, kā arī parks ar bērnu rotaļu un sporta laukumu.
lv.wikipedia.org

Z-Tovers no Balasta dambja raugoties

Kods: V-157-19-AM
Autors: Ausma Melluma
Bildēts 2019. gada 29. aprīlī
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
320 KB
S 2000 x 1333 px
3.09 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 6000 x 4000 px
50.8 x 33.87 cm / 300 dpi
19.9 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.