0
info@redzet.lv

Ūdens » Upes » Upes, līči

Cilvēki iet pāri Ventas rumbaiCilvēki brien pāri Ventas rumbai
Lasīt aprakstu
Ventas upes peldvieta "Mārtiņsala", Mārtiņsalas peldvieta Kuldīgā, Venta, Kuldīga

Ventas upes peldvieta "Mārtiņsala"

Kods: U-143-14
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2014. gada 20. jūlijā
PAR
BRĪVU
1000 x 471 px
72 dpi
170 KB
S 2000 x 941 px
2.02 MB
M 3513 x 1653 px
29.74 x 14 cm / 300 dpi
6.2 MB
L 5508 x 2592 px
46.64 x 22 cm / 300 dpi
12.7 MB
XL 7529 x 3543 px
63.75 x 30 cm / 300 dpi
20.8 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

2010. gadā Kuldīgas peldvieta "Mārtiņsala" saņēma visā pasaulē atzīto ekosertifikātu, kas apliecina augstu vides kvalitāti un apsaimniekošanas līmeni. Zilais karogs peldvietā apliecina izcilo ūdens kvalitāti un sakārtotību.

Pludmale ir būtiski labiekārtota: izveidota koka laipa no peldētavas līdz rumbai, aktīvās atpūtas laukums bērniem un pieaugušajiem, pludmales volejbola laukums, bērni var atpūsties rotaļu laukumā vai izšūpoties lielajās šūpolēs, ģērbtuves, soliņi, pārvietojamās tualetes, atkritumu urnas, informācijas stends, atjaunota glābšanas stacija, kas nodrošināta ar inventāru glābējiem. Regulāri tiek veikta ūdens kvalitātes pārbaude.

Pludmale atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, tādēļ uz šo teritoriju attiecas dabas lieguma "Ventas ieleja" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi. Tas nozīmē, ka šajā teritorijā tiek nodrošināta īpaši aizsargājamo sugu un biotopu aizsardzība, teritorijai raksturīgo ainavu saglabāšana, kā arī dabas un kultūras pieminekļu aizsardzība, vienlaikus saglabājot teritoriju apmeklētāju atpūtai, izglītošanai un ilgtspējīgai apsaimniekošanai.

Viens no nosacījumiem, lai iegūtu Zilo karogu, ir aktivitātes, kas saistītas ar vides un dabas aizsardzību un reizē kalpo kā izziņas materiāls ne tikai iedzīvotājiem, bet arī viesiem. Aizvadītajā gadā pludmales sakopšanas talkā interesenti tika iepazīstināti ar Ventas ielejā esošajām aizsargājamām teritorijām. Jūnija sākumā tika organizēta Ventas upes posma aizauguma tīrīšana, jo tas ir valsts nozīmes tūrisma objekts, kas nepietiekamas apsaimniekošanas rezultātā zaudē savas bioloģiskās daudzveidības un ainaviskās kvalitātes. Ūdensaugus izpļāva hektāra platībā. Savukārt pavasarī, palu šova „Lido zivis” laikā, tika veicināta Ventas dzīvo resursu saglabāšana, iesaistot iedzīvotājus un pasākuma apmeklētājus.

Zilais karogs ir pasaules populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū. Zilā karoga kritēriji ir sadalīti četrās grupās – vides izglītība un informācija, ūdens kvalitāte, apsaimniekošana un serviss, drošība. Peldvietām, lai iegūtu Zilā karoga balvu, ir jāatbilst divdesmit deviņiem kritērijiem.
visit.kuldiga.lv

Ventas upes peldvieta "Mārtiņsala"

Kods: U-143-14
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2014. gada 20. jūlijā
PAR
BRĪVU
1000 x 471 px
72 dpi
170 KB
S 2000 x 941 px
2.02 MB
M 3513 x 1653 px
29.74 x 14 cm / 300 dpi
6.2 MB
L 5508 x 2592 px
46.64 x 22 cm / 300 dpi
12.7 MB
XL 7529 x 3543 px
63.75 x 30 cm / 300 dpi
20.8 MB
Bildes fragmenti:
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.