0
info@redzet.lv

Dzīvnieki » Mājdzīvnieki » Suņi

Bulterjers pastaigāAngļu buldogi Anglijā
Lasīt aprakstu
Suns, Erdelterjers, Lielbritānija

Suns

Kods: UK-030-08
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 28. jūnijā, Velsā, Lielbritānijā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
216 KB
S 2000 x 1333 px
2.76 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2829 x 1886 px
23.95 x 15.97 cm / 300 dpi
5.17 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

Erdelterjers ir pēctecis mūsdienās izmirušajiem melnajam un dzeltenbrūnajam terjeram. XIX gs. Jorkšīrā šo šķirni radīja vietējie ūdru mednieki, kas vēlējās suni, kas spētu medīt gan ūdrus un sīkos grauzējus, gan arī sargsuni. Terjeri tika krustoti ar citiem medību suņiem ar domu radīt suni, kas būtu pietiekami liels, lai tiktu galā ar pieaugušiem āpšiem un ūdriem. Vēlāk notikušās krustošanas ar īru terjeru un iespējams, arī ar Velsas terjeru, ietekmēja jaunās šķirnes izmērus un ārieni. Līdztekus jau minētajiem uzdevumiem erdelterjers tika dresēts arī kā dzinējsuns, kur vinš pierādīja savu lietderību īpaši lielo pīļu medībās savas ievērojamās peldētprasmes dēļ. Erdelterjeri tiek izmantoti arī divriču vilkšanai, kā sargsuņi, policijas suņi un arī militārajā sfērā.

 Erdelterjers ir spēcīgs, muskuļots, vingrs suns (augstums skaustā suņiem 58-62 cm, kucēm 56-59 cm). Erdelterjeram ir garena, ne pārāk apaļa galva ar nelielām, piepaceltām "V" veida ausīm. Nelielas, tumšas mandeļveida acis. Spēcīgi zobi šķērveida sakodienā. Spēcīgs kakls, īsa, taisna mugura, ne pārāk platas, toties dziļas krūtis. Aste nogriezta, atstājot 1/3 dabiskā garuma. Apmatojums ciets, biezs, ass, spalva viegli viļņota, bet nedrīkst būt sprogaina. Galva un ausis dzeltenīgā rūsas krāsā, pārējais ķermenis melns ar vieglu, pelēcīgu lāsmojumu.

 Selekcionāru nolūks bija apvienot erdelterjerā visas iespējamās laba dienesta suņa īpašības. Un, jāteic, ka tas ir izdevies: viņa saprāts, drosme, pieķērība saimniekam, paklausība, kas tomēr nenomāc raksturīgo terjera temperamentu, padara viņu par izcili vērtīgu dienesta suni, kas daudzkārt tika izmantots dažādiem uzdevumiem pirmajā pasaules karā.

 Ja erdelterjeru tur dzīvoklī kā mājas suni, jārūpējas, lai viņam būtu iespēja bieži un pamatīgi izskrieties. Kažoks prasa rūpīgu, pastāvīgu kopšanu, tā saukto trimingu (īpašs cirpšanas veids), kas ir visai sarežģīts process, ar ko suņa saimnieku tuvāk iepazīstina katrā kinoloģiskajā klubā, kur tiek audzēti erdelterjeri.

purina.lv
dinozoo.lv

Suns

Kods: UK-030-08
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 28. jūnijā, Velsā, Lielbritānijā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
216 KB
S 2000 x 1333 px
2.76 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2829 x 1886 px
23.95 x 15.97 cm / 300 dpi
5.17 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.