0
info@redzet.lv

Tehnika » Tehnika » Kuģi, laivas

Kruīza kuģis Viking XPRSRīgas kanālmalas apstādījumi
Lasīt aprakstu
Rīgas pilsētas kanāla ainava, Rīgas kanāla motorlaiva, Rīgas pilsētas kanāls, Rīga (pilsēta)

Rīgas pilsētas kanāla ainava

Kods: V-413-13
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2013. gada 05. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
277 KB
S 2000 x 1333 px
3.42 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3809 x 2539 px
32.25 x 21.5 cm / 300 dpi
10.5 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

Rīgas kanāla kuģīši
Ja vēlaties apskatīt Rīgas vēsturisko centru slīdot cauri Rīgas kanālam un ieraudzīt pilsētas siluetu no Daugavas - izmantojiet iespēju doties braucienā ar kādu no četriem Rīgas kanāla kuģīšiem (piestātne pie Bastejkalna).

Kuģīšiem ir īpašs, senlaicīgs dizains – vecākais no tiem – "Darling" ir 100 gadus vecs, savukārt pārējie trīs - “Maria”, “Rebeka” un “Laima - ir būvēti kā tā kopijas. Kuģu īpašais dizains, rāmā gaita Rīgas kanāla ūdeņos ļaus iepazīt pilsētu no citas perspektīvas.

Darba laiks: Katru dienu 10:00 - 20:00 (pēdējais reiss)

Iekāpšana: Bastejkalna piestātnē (īpaši aprīkota piestātne). 100 m no Brīvības pieminekļa.

Brauciena ilgums ~ 1 stunda. Intervāls starp braucieniem vidēji 20 - 30 minūtes.

"Rigabycanal" ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas atrodas pilsētas centrā. Šogad (2018.g.) mēs atveram mūsu astoto sezonu un piedāvājam saviem klientiem gan individuālus, gan grupu braucienus pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas Vecrīga, kā arī kreisajā Daugavas krastā, tādējādi ļaujot redzēt pilsētu no cita leņķa.Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā.
rigabycanal.lv

Kanāla kuģīši „Amber Rīga”, “Aurora” un “Anabella”
Kuģīši attiecīgi var izvizināt līdz 12, 24 un 28 pasažieriem. Vēsturiskie kanāla kuģīši piedāvā vienas stundas garumā izbaudīt „Vecpilsētas panorāmas reisu”. Piestātnes atrodas Rīgas Pilsētas kanālā – Radio ielā 1.

Brauciena laikā pa Vecpilsētas kanālu, garantēts lielisks skats uz Kronvalda parku, Bastejkalnu, Latvijas Nacionālo operu, “Stockmann”, Rīgas starptautisko autoostu un Rīgas centrāltirgu, bet, iepeldot Daugavā, paveras lielisks skats uz TV torni Zaķusalā, Prezidenta pili, Doma baznīcu un citiem Vecrīgas torņiem, brauciena laikā arī ir redzama Andrejosta un Rīgas pasažieru osta.

Kruīza kuģīši “Juwel”, “River cab” un “Kate”
Ekskursijas brauciens ar senatnīgu koka kanāla kuģīti cauri Rīgas vēsturiskajam centram- Vecrīgai, kas ietver vecpilsētas apskati gan no Rīgas kanāla, gan Daugavas upes puses.

Ceļojuma laikā Jūs redzēsiet Brīvības pieminekli, Latvijas Nacionālās operas namu un pie tā esošo skvēru un strūklakas skulptūru, Latvijas universitātes ēku, Centrāltirgu, Centrālo staciju, Kronvalda parku un tajā esošo Rīgas brīvostas ēku, Latvijas Nacionālo teātri, kad kuģītis iepeldēs Daugavā Jūsu skatam pavērsies visi Rīgas tilti -  Vanšu, Dzelzceļa, Akmens un Dienvidu kā arī Prezidenta pils, Andrejsala, Pasažieru osta un Pilsētas  Jahtklubs.
www.riga.lv

Rīgas pilsētas kanāla ainava

Kods: V-413-13
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2013. gada 05. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
277 KB
S 2000 x 1333 px
3.42 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3809 x 2539 px
32.25 x 21.5 cm / 300 dpi
10.5 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.