0
info@redzet.lv

Pilsēta » Pilsēta » Pilsēta

Slokas un Krišjāņa Valdemāra ielas krustojumsPilsētas svētki Rīgā
Lasīt aprakstu
Brīvdabas atpūtas parks “Egle”, Rīga, Kaļķu iela 1a, Vecrīga, Spoguļegle, Cilvēki, Rīga (pilsēta)

Brīvdabas atpūtas parks “Egle”, Rīga

Kods: Da-088-12
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2012. gada 18. augustā, Rīgā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
149 KB
S 2000 x 1333 px
1.77 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
5.29 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

Rīgā, Kaļķu iela 1a atrodas brīvdabas atpūtas parks EGLE

Brīvdabas atpūtas parks EGLE
Kaļķu iela 1a, Vecrīga, LV-1050 (blakus Rīgas Domei)
E-pasts: spogulegle@spogulegle.lv,
twitter@spogulegle
www.spogulegle.lv
Rezervē galdiņu pa tālruni: +371 22006800

Brīvdabas atpūtas parks “Egle” izveidots 2010. gada vasaras sākumā, kad par privātiem uzņēmēju līdzekļiem tika sakopta 2500 kvadrātmetru liela, tobrīd pamesta platība nojauktā RTU laboratorijas korpusa vietā. Tādējādi Kaļķu un Tirgoņu ielu krustojumā tika radīta sabiedriski nozīmīga, rīdzinieku un pilsētas viesu vidū iecienīta vieta, kur ik vakaru skan dzīvā mūzika, ir Amatnieku tirgus, stilizēts vides objekts „Spoguļegle” un restorāns ar tūkstoš vietām. Atpūtas parks 2010. gadā tika atklāts kā pasaulē pirmās Ziemassvētku egles 500 gadu jubilejas pārstāvniecība. Kā vēsta leģenda, pirmā Ziemassvētku egle tika rotāta 1510. gadā tieši Rīgā.

Brīvdabas atpūtas parkā "Egle" izvietojies Amatnieku tirgus, kurā jau vairāku gadu garumā mūsu viesi var iegādāties mīļas dāvanas saviem tuvākajiem, kā arī suvenīrus, kas kalpos kā sirsnīga Latvijas apciemojuma piemiņa.

Amatnieku tirgus darbojas visu gadu. Darba laiks vasaras sezonā katru dienu no 9-19, ziemas sezonā katru dienu no 10-18.

Brīvdabas restorāns, Alus dārzs, Latvijas amatnieku tirgus, Lielā muzikālā skatuve un Spoguļegle… – tas viss kopumā ir Vecrīgas vēsturē lielākais sabiedriskais atpūtas objekts – Brīvdabas atpūtas parks EGLE, kurš izveidots vecpilsētā, Tirgoņu un Kaļķu ielas krustcelēs, tieši blakus Rīgas Domei.

Šajā 2500 m2 lielajā laukumā viesus uzņem 1000-vietīgs restorāns, kurš atbilstošā servisā piedāvā visplašāko ēdienu un dzērienu klāstu.

Viesu izklaidei pašā atpūtas parka viducī ir izveidota LIELĀ skatuve uz kuras ik vakaru risinās muzikāli notikumi, lielā mērā balstīti uz atpūtas parka īpaši izveidotā pop/rock vokāli instrumentālā ansambļa EGLE un Latvijā populāru solistu kopīgajiem priekšnesumiem… Ieejas biļetes izklaides programmu baudīšanas nav jāiegādājas, jo visi notikumi pie mums vienmēr ir BEZ MAKSAS!!!

EGLES viesus vienaldzīgus neatstāj arī tirgus laukumiņš, kurā Latvijas amatnieki interesentiem piedāvā savus meistardarbus.
Un visu beidzot... Brīvdabas Atpūtas Parkā EGLE mājvietu ir atradusi 7,5 m augstā SPOGUĻEGLE - stilizēts vides mākslas objekts, kurš izdaiļo atpūtas parka galveno ieeju un visu Brīvdabas atpūtas parku EGLE kopumā.

Brīvdabas atpūtas parks “Egle”, Rīga

Kods: Da-088-12
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2012. gada 18. augustā, Rīgā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
149 KB
S 2000 x 1333 px
1.77 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
5.29 MB
Bildes fragmenti:
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.