Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Ziedu skulptūra "Zemūdens pasaule"

Puķu skulptūra "Zemūdens pasaule"

Skvērā pie Pludmales akvaparka izveidoti divi mākslīgi veidoti reljefa paaugstinājumi, kas imitē jūras viļņus. Starp tiem novietotas 2 puķu skulptūras – zivis, trešā zivs izvietota tieši uz viļņa. Puķu skulptūras – zivis ir 2,7–4 m garas, 0,75–1,0 m augstas un 0,6–1,2 m platas. Izmantoti ap 1050 puķu stādu


Skulptūra izveidota 2004. gadā
www.visitventspils.com

 

Puķu skulptūra “Zemūdens pasaule” ir mākslīgi veidoti 2 reljefa paaugstinājumi, kas imitē jūras viļņus. Starp viļņiem novietotas 2 puķu skulptūras – zivis, trešā zivs izvietota tieši uz viļņa.


Puķu skulptūras – zivis ir 2,7 – 4 m garas, 0,75 – 1,0 m augstas un 0,6 – 1,2 m platas. Puķu skulptūrā izmantoti ap 1050 puķu stādu, tā izveidota 2004. gadā.

"Zemūdens pasaule" atrodas blakus Pludmales akvaparkam (vairāk informācijas par akvaparku šeit: www.pludmalesakvaparks.lv) un Zilā karoga pludmalei.
www.ventspils.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu