Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Skulptūra „Atmiņas par” (Ogre)

Krasta iela agrākos laiko bijusi promenāde, un pašvaldībai ir iecere to atkal par tādu pārvērst. Nu šo ielu rotā arī jauna skulptūra, ko veidojusi Solvita Rulle, dodot savam lolojuma vārdu “Atmiņas par...” (2012).

 

Autore Solvita Rulle par skulptūru: „Daži to uztvēruši kā fotogrāfiju vai televizoru, bet patiesībā mana skulptūra ar šo taisnstūra “logu” simbolizē daļu atmiņas un sajūtas ko cilvēks glabā savā sirdī gan par šo vietu, gan par pilsētu, gan par visu dzīvi. Ceru, ka skulptūra palīdzēs veidot cilvēkiem kultūras atmiņu.”

 

Granīta skulptūras 2012. gadā veidojuši Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Ieceri radīt granīta skulptūras tieši Ogres pilsētai palīdzēja īstenot Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļas docents Valtis Barkāns. Studenti skulptūras ir veidojuši bez atlīdzības, pašvaldībai finansējot materiālu iegādi 1500 latu vērtībā.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu