Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Saules tilts Tempļa kalnā

1937. gadā pilsētas tūrisma un labierīcības komiteja uzsāka tūrisma objektu celtniecību Tempļa kalnā. Viens no tiem bija betona - koka gaisa tilts, kam pēc izsludinātā konkursa izvērtēšanas rezultātiem dots Saules tilta vārds; 1995. gadā veikta tilta restaurācija.

2012-2013. gadā notika Saules tilta remonts. Remontdarbi tika saskaņoti ar Valsts kultūras pieminekļu inspekciju un no tās saņemta norāde remontdarbu laikā saglabāt tilta iepriekšējo izskatu. Īpaša uzmanība tika pievērsta tam, lai tilts kalpotu iespējami ilgāk, tādēļ visiem materiāliem veikta dziļimpregnēšana zem spiediena ar iespējami lielāku efektivitāti. Arī metāla detaļas cinkotas, lai izvairītos no bojāšanās. Lai varētu nomainīt apakšējās liektās arkas, kas bija bojātas, tilta konstrukcija tika izjaukta.

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu