Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Strūklaka pie Kuldīgas domes

Kuldīgas rātslaukumā iepretī Kuldīgas novada domei atrodas Alekšupītes promenādes projektā izveidotā strūklaka.

Rātslaukums senāk bija tirgus vieta. Strūklakas nolūks ir radīt dzīvīgu, ļaužu apmeklētu vietu, kas sevišķi priecēs bērnus.

Dinamiska, krāsaina strūklaka ar divu veidu strūklu formām. Trīs vertikālas strūklas ar diametru 12mm un mainīgu strūklu augstumu līdz 2 m. Katras strūklas augstums maināms neatkarīgi, strūklu apgaismojums katrai strūklai maināms neatkarīgi. Četras parabolas formas strūklas ar maksimālo parabolas augstumu 2 metri un maksimālo parabolas garumu 2 metri. Strūklas tips – gluda, kompakta strūkla. Strūklas darbība – regulāra, jeb ar īslaicīgiem pārrāvumiem, radot „lēkāšanas” efektu. Strūklas izgaismotas ar krāsainiem prožektoriem, kas iebūvēti strūklu padeves iekārtā. Katrai strūklai apgaismojums regulējams atsevišķi.

Strūklakas darbība – vertikālo strūklu augstums, parabolas strūklu darbība un „lēkāšanas” režīms un apgaismojums tiek vadīts ar speciālu vadības procesoru, ar kuru iekārtas savienotas ar DMX signāla kabeli. Darbības programma ilgst 3–5 minūtes, pēc tam atkārtojoties visā strūklakas darbības laikā. Strūklakas apgaismojumam izmantoti LED RGB prožektori, to darbība paredzēta visā strūklakas darbības laikā. Pastiprināta vēja gadījumā parabolas strūklu augstums tiek samazināts. Spēcīgu vēja brāzmu gadījumā tiek pārtraukta visu strūklu darbība.
www.akvedukts.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu