Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Piena muiža - Berghof

"Piena muiža – Berghof" ir Kurzemes neorokoko pērle, kas atrodas līdz pat horizontam melnējošu Kurzemes mežu ieskautā pakalnā. Izsmalcināti un eleganti apturēts laiks. Spoži svečturi, kolonnas, grezni kokgriezumi, griestu gleznojumi un mirdzošas vitrāžas.

Piena muiža piedāvā mājīgus un elegantus 23 numuriņus, greznas zāles viesībām, kur var uzņemt līdz pat 100 viesiem, veselīgu maltīti krodziņā, aktīvu atpūtu tenisa kortos un relaksējošu atpūtu Piena SPA saloniņā. Gleznainā apkārtne piemērota aktīvai nūjošanai, kā arī riteņošanai. Ceļotājiem ir pieejamas 17 labiekārtotas kemperu stāvvietas un īpaši izveidota saimniecības ēka. Piena muižas kompleksā atrodas arī Piena muzejs, kur iespējams izstaigāt piena ceļu no tā rašanās brīža līdz nonākšanai uz mūsu galda.

Adrese: Kalnamuiža, Sieksāte, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads
+371 26518660
piens@pienamuiza.lv
www.pienamuiza.lv

www.skrunda.lv

 


Piena muiža – Berghof atjaunots vēsturisks muižas komplekss, kurā ir nakšņošanas iespējas, Rožu krodziņš, Piena Spa salons, pirts komplekss, lauku pirtis un brīvdienu māja, kā arī svinību zāles, labiekārtots karavānu laukums un tenisa korti. Vasaras periodā pie mums dzīvo arī divi zirgi – Mia un Mara, visu gadu mēs rūpējamies par aitiņu saimi un briežu pulku. Īpašs lepnums – Piena muzejs, kur atraktīvā ekskursijā iespējams iepazīt piena stāstu – no govs pupa līdz paštaisītam sviestiņam.
www.kurzeme.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu