Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Garīku muiža (Garrick)

Garīkas, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads
+371 29147778, +371 29134122
info@garikas.lv
www.garikas.lv

 

 

Celta 19. gadsimta beigās. Pašreizējie saimnieki nodarbojas ar šitakē sēņu audzēšanu. Kopš 1990. gada te saimnieko Valda un Andris Vjaksas. Ēkas atjaunošanas laikā daļa jumta dakstiņu atvesti no rekonstruētās Rudbāržu baznīcas. Šobrīd muižā pieejama viesību zāle 50 personām, semināru telpa 40 personām, pirts, pagrabā kamīnzāle – velve 16 personām. Nakšņošanai 2-vietīgas, 3-vietīgas un 4-vietīgas istabas. Uz muižu ved liepu aleja ar vēsturisko bruģi.

Ēku esot cēlis kāds lauku ārsts, bet vēlāk tā ieguvusi muižas (pusmuižas) statusu un nonākusi muižnieku fon Firksu īpašumā. Fon Firksu ģimenei tā piešķirta it kā par ieguldījumu Valtaiķu baznīcas logu vitrāžu izgatavošanas finansiālā atbalstīšanā. Līdz 1939. gada repatriācijai šeit mita Aleksandra fon Firksa ģimene – viens no plašās baltvācu muižnieku dinastijas atzariem. Pēc 2. pasaules kara šeit – kolhozs.
manasvietas.blogspot.com

 

 

Viesu māja "Garīkas" atrodas Kurzemes vidienē, starp divām mazpilsētām Skrundu un Aizputi. Uz māju ved simtgadīga liepu aleja, tālāk plaša apkārtne, kurā katrs viesis var justies netraucēts.

Viesu māja iekārtota senā, nelielā lauku muižas ēkā. Saimnieki nodarbojas ar netradicionālo lauksaimniecību-šitaki sēņu audzēšanu. Gaidām uz atpūtu gan ģimenes, gan lielākus radu un draugu pulkus, gan darba kolēģus.

Klusai, mierīgai atpūtai piedāvājam pastaigu taku, piknika vietu, makšķerēšanu, saules un ūdens peldes. Vērošanai flora un fauna, ko var piedāvāt sakopti lauki, pļavas, meži un dīķi. Aktīvākai atpūtai sporta un rotaļu laukumi, laiva, takas rīta un vakara skrējienam. Viesus gaidām tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās.
www.kurzeme.lv

 


Sena lauku muiža Kurzemē, 35 km no Kuldīgas. Viesību zāle 50 personām, semināru telpa 40 personām, pirts, pagrabā kamīnzāle – velve 16 personām. Nakšņošanai 2-vietīgas, 3-vietīgas un 4-vietīgas istabas. Telts vietas. Atpūtas vietas pie dīķiem. Tenisa, basketbola un volejbola laukums. Īpašs piedāvājums – šitaki sēņu virtuve.
www.skrunda.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu