Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Ventspils Jūrmalas parks

Ventspilī, netālu no jūras, atrodas Jūrmalas parks, kur Enkuru takā izvietoti īsti kuģu enkuri, Džungļu takā var kāpelēt un ložņāt pa laipām, ir ierīkotas jaukas rotaļu un atpūtas vietas, kursē Mazbānītis.


Mazbānītis
Pa Jūrmalas parku kursē arī Piejūras brīvdabas muzeja Mazbānītis, kas ceļojumu sāk Piejūras brīvdabas muzejā Riņķu ielā 2.


Džungļu taka
Tur uzglūn koka krokodils un ligzdo milzu stārķis. Džungļu taka ir jauka pastaigu vieta visai ģimenei, turklāt ejot var iepazīt arī dažādos celiņu segumus – dolomīta plātnes, koka bruģi, šķeldu, mizas, dažāda veida čiekurus u.c.

Lai Džungļu takā varētu kāpelēt un ložņāt kā īstos džungļos, šeit izveidotas vairākas laipas, iekarināti tiltiņi, ierīkots tornītis un trase 1,5 m augstumā, kas ved no koka uz koku. Došanās takā neprasa lielu sagatavotību, to var paveikt gan lielie, gan mazie.


Enkuru taka
Jūrmalas parkā no lielākajiem Piejūras brīvdabas muzeja enkuriem ir izveidota Enkuru taka. Pie ieejas parkā atrodas vislielākais enkurs, tā smagums ir 23 tonnas un augstums – 6 metri.


Sakopta vide atpūtai
Jūrmalas parkā ir ierīkoti arī krāšņi apstādījumi, bērnu rotaļu pils un jaukas atpūtas un piknika vietas.

www.latvia.travel

 

Ventspils Jūrmalas parka ieeja atrodas Parka un Loču ielas krustojumā no kurienes sākas arī enkuru taka, parka teritorija robežojas ar Piejūras brīvdabas muzeju. Ejot pa enkuru taku ir iespējams apskatīt lielākos Piejūras brīvdabas muzeja enkurus. Pie ieejas parkā atrodas vislielākais 23 tonnu smagais un 6 metru augstais enkurs.

Parkā ierīkots bērnu rotaļu laukums, brīvdabas trenažieri, atpūtas un piknika vietas, kā arī 240m garā "Džungļu taka" ar tēlnieku darbiem, kas tapuši tradicionālajā starptautiskajā koktēlniecības simpozijā "Papeļu māksla". Takā izveidotas vairākas laipas, iekarināti tiltiņi, ierīkots tornītis un 1,5 m augstumā trase, kas ved no koka uz koku.

Te var iepazīt arī dažādos celiņu segumus - dolomīta plātnes, koka bruģi, šķeldu, mizas, dažāda veida čiekurus u.c. Cauri Jūrmalas parkam kursē Piejūras brīvdabas muzeja Mazbānītis.
www.visitventspils.com

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu