Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Mangaļsalas pastaigu taka

2019. gadā Mangaļsalā atklātā taka līkumo cauri dabas parkam “Piejūra” un ved līdz pludmalei, kur iekārtota aktīvās atpūtas zona. Turpat vērojams arī Austrumu mols un tā bāka, kā arī teiksmainais Lady Cotlin kuģa vraks. Taka veidota no koka laipām un aprīkota ar informatīviem stendiem. Mangaļsalā apskatāms arī bagātīgs militārais mantojums, sākot no Krievijas impērijas laikiem 19. gs. otrajā pusē līdz pat padomju gadiem. No Rīgas centra Mangaļsalā var nokļūt ar 24. autobusu.
www.liveriga.com

 


Dabas parkā “Piejūra” atrodas pastaigu taka līdz pašam jūras krastam. Tur ir uzstādīti soliņi un sporta inventārs. Taka ved cauri mežam, gar purviem un pāri kāpām.

Pastaigu takas galā, 230 metru attālumā no krasta, virs jūras paceļas zviedru betona kuģa “Lady Cotlin” degungals. Tas uzskrēja uz sēkļa vētras laikā 1951. gadā, kad veda uz Rīgu sāli.

Atpūtas zonā, pastaigu takas galā, var atrast guļamkrēslus, novietnes velosipēdiem, vingrošanas aprīkojumu, bērnu rotaļu laukumu un šūpoles.
visitbaltics.net

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu