Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Līgatnes papīrfabrikas ciemata tūrisma taka

Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturiskais centrs

 

Karte un objektu nosaukumi

 

Lielais loks. Garums ap 4 km, pavadāmais laiks ap 1,5 stundām (Papīra ražošanas dzirnavas – Līgatnes papīrfabrika – Dzemdību nams – Amatu māja – Slimnīca – Kultūras nams – Anfabrikas klintis – Rīgas kalns – Lustūzis – Sarga namiņš)

Izejot maršrutu redzēsiet vēsturisko koka un ķieģeļu apbūvi no 19. gs., smilšakmens iežus – Lustūzi un Anfabrikas klintis, zivju nārsta ceļu, kā arī alu pagrabus, kas veidoti smilšakmens iežos.

Mazais loks. Garums ap 1,5 km, pavadāmais laiks līdz 1 stundai (Papīra ražošanas dzirnavas – Lustūzis – Kultūras nams – Anfabrikas klints – Rīgas kalns – Sarga namiņš)

Redzēsiet daļu no vēsturiskās koka un ķieģeļu apbūves no 19. gs., smilšakmens iežus – Lustūzi un Anfabrikas klintis, zivju nārsta ceļu, kā arī alu pagrabus, kas veidoti smilšakmens iežos.
visitligatne.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu