Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Lielezera dabas taka

Izveidota Limbažu Lielezera ZA galā, 3.6 kilometru garumā. Takai izdalītas teritorijas ar atšķirīgu labiekārtojuma līmeni. Ezera ziemeļu galā izbūvēts putnu novērošanas tornis. Pie takas ir labiekārtota Lielezera pludmale un atpūtas vietas, izbūvēts bērnu rotaļu laukums un izveidota laivu piestātne, kā arī sporta laukumi. Iespējama laivu un ūdens velosipēdu noma. Ziemas sezonā slēpju un slidu noma. Pāri Donaviņai izveidots gājēju tiltiņš .No pludmales pa grantētu taciņu var aizdoties līdz veikborda centram.

 

Piedāvā: piknika vieta, peldvieta, laivu noma, ūdensvelosipēdu noma, makšķerēšana, velosipēdu noma, slēpošanas inventāra noma, laukums sporta spēlēm, bērnu rotaļu laukums, dabas taka, pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

 

Limbaži un Limbažu Lielezera dabas taka, atrodas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā īpaši aizsargājamā dabas teritorijā. Takā piedāvājam dažādas atpūtas iespējas: pastaigas pa koka laipām vai grantētiem celiņiem, laivu piestātni izbraucieniem pa ezeru vai makšķerēšanai, bērnu pilsētiņu mazākajiem takas apmeklētājiem, izziņas bagātus stendus zinātkārajiem, smilšainu pludmali. Putnu novērošanas tornis putnu mīļotājiem dot iespēju vērot kādu no 99 apkārtnē esošām putnu sugām. Dabas takā jāšķērso tiltiņš pāri Donaviņai.

www.visitlimbazi.lv

 

2017. g. 28.februārī noslēdzās tilta uz Lielezera dabas takas pār Donaviņas upi pārbūves darbi. Jaunajam tiltam ir dzelsbetona balsti, lokveida pacēlums, lai zem tā varētu izbraukt ar laivām un dēļu pārklājums, kas apstrādāts ar pretslīdes elementiem.

 

Papildus šiem darbiem, 2017. gadā, atsevišķos posmos, plānots arī dabas takas un Lielezera pludmales laipu remonts. Savukārt, priekš mazajiem Lielezera pludmales apmeklētājiem, tiks uzstādīta papildus rotaļu iekārta tīkla zirneklis.
www.limbazi.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu