Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Kupskalnu dabas taka

Atrašanās vieta: Ķemeru nacionālais parks, Lapmežciema pagasts. Ieteicamais sākuma punkts: Šosejas “Sloka-Talsi” malā, auto var novietot pie benzīntanka Mc aiz brūnās norādes zīmes (uzreiz aiz Siliņupes)

 

Apskatei nepieciešamais laiks: 15 min (vienā virzienā)

 

Garums: 0,5 km (vienā virzienā)

 

Īsa, patīkama, viegla taka, kas ļauj ātri un komfortabli piekļūt jūrai Bigauņciemā. Izbūvēta koka laipa gar Siliņupes krastu un mežainām kāpām, kas aizved līdz plašai un ļoti skaistai smilšu pludmalei pie vecā Lapmežciema mola. Siliņupē bieži novērojami ūdensputni – meža pīles, lauči, zivju gārnis u.c.

www.kurzemesregions.lv

 

 

Taka izveidota 2005. gadā. Taka, kas ļauj piekļūt jūrai Bigauņciemā. Pa koka laipām gar Siliņupes krastu un mežainām kāpām tā ļauj nokļūt plašā smilšu pludmalē pie vecā mola. Takas garums 0,4 km. Dabas takas sākumā šosejas malā ir neliels auto stāvlaukums.

 

Tā atrodas uz Lapmežciema un Bigauņciema robežas un izskatās kā koka dēlīšu laipa gar Siliņupi, kas aizved līdz jūrai, kur apskatāms vecais Lapmežciema mols. Siliņupē bieži novērojami ūdensputni – meža pīles, lauči, zivju gārnis u.c. Īpaši ainaviska laipa un tās nobeigums pludmalē izskatās saullēkta laikā – šajā Rīgas līča pusē saule lec „no jūras”.

www.enguresnovads.lv

Kupskalnu dabas takas apmeklējums 2020. gada 27. martā

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu