Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Kristus Karaļa kalns

Koka skulptūru komplekss Kristus karaļa kalns, kurā izvietotas ap 500 skulptūras par Bībeles sižetiem, koka baznīca, Paradīzes dārzs, Noasa šķirsts. Skulptūrdārzu ieskauj dekoratīvo stādu dārzs no 650 augiem un 120 augļu kokiem.

Pāri dīķiem slejas divi 17 m gari tilti. Unikāls skulptūru komplekss tika atvērts 2006. gadā, divus kilometru attālumā no Aglonas Bazilikas, Egles ezera krastā.
latgale.travel

 


Kristus Karaļa kalns ir atklāts 2006. gadā un atrodas netālu no Aglonas bazilikas. Objektā apskatāmas vairākas lielas koka skulptūras, kurās atainoti Bībeles tēli. Tā ir lieliska vieta, ko apmeklēt svētceļniekiem un ikvienam, neatkarīgi no konfesionālās piederības.

Skulptūru parks
Kalna teritorijā izveidots skaists skulptūru parks, kurā atainoti notikumi, kas saskaņā ar Derību norisinājušies no cilvēces pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Šobrīd šeit uzstādītas vairāk kā 220 dažādas skulptūras un to kompozīcijas. Kopā ar dārziem un mākslīgajiem dīķiem skulptūru parks aizņem ~20 ha lielu platību.

Roku darbs
Kristus Karaļa Kalnu cilvēki iekārtojuši un veidojuši brīvprātīgi, par saviem līdzekļiem, pateicībā Dievam, Jēzum Kristum.

Pavasarī šeit norisinās talkas, kuru laikā tiek veidotas jaunas skulptūras un pārkrāsotas vecās.
www.latvia.travel

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu