Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Katvaru muižas liepu aleja

Katvaru muižas parks

Katvaru muižas parks ir apmēram 15 hektārus liels, un daļa tā atrodas Katvaru ezera krastā. Tieši gar ezera krasta terasēm stiepjas vecu liepu alejas ar atpūtas stūrīšiem.  Interesantas ir liepu alejas, no kurām pati grandiozākā ir augšējā terasē – tur atrodamas 400 gadus vecas, četrus līdz piecus metrus resnas liepas.
www.visitlimbazi.lv


Liepu aleja pie Katvaru muižas

Katvaru muiža tika uzbūvēta 18. gadsimta vidū Katvaru ezera krastā, Vidzemē. Tai ir piešķirts valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa statuss. Laika posmā no 1920. līdz 2008. gadam ēkā atradās Katvaru sākumskola.

Vislielāko interesei tūristiem un fotogrāfiem izraisa liepu aleja ar labirintu parkā aiz muižas. Šī vieta ir brīnišķīga jebkurā gadalaikā un izskatās kā pasaku mežs.

Aleja, kuras vecums ir aptuveni 400 gadi, platumā sasniedz piecus metrus un garumā – līdz 40 metriem.

Šeit var pastaigāties gar krastu. Ap ezeru ir iekārtotas vairākas makšķerēšanas vietas, laivu noma, piknika un atpūtas vietas.
visitbaltics.net

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu