Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Filozofijas taka Galēnos

Parka iela, Galēni, Riebiņu novads

+371 28362473

Riebiņu novada Galēnu pagasta Galēnu muižas kungu mājas priekšā atrodas franču dārzu stilā veidots regulāra plānojuma parks, kurā izveidota Filozofijas taka. Tā veltīta filozofam, reliģiju pētniekam un dzejniekam Robertam Mūkam.

Takā, kas ir 600 m gara, izvietotas dzejnieka un filozofa darbos sakņotas tādas koka skulptūras-simboliski tēli kā: “Čūska Uroboross”, “Krokodils un es”, “Cilvēks-olis”, “Stārķis”, “Eņģelis” utt., kas labāk ļauj izprast domātāja netradicionālo skatījumu uz lietām un padara interesantāku, daudzveidīgāku, saprotamāku mūsu ikdienu.

Pirms doties pastaiga, noteikti jāiegriežas Roberta Mūka muzejā, kur bez maksas var saņemt ceļvedi “Soli pa solim Roberta Mūka filozofijas takā”. Tajā iekļauts ne tikai katras skulptūras apraksts, kas palīdzēs izprast katra simbola jēgu, bet arī radoši uzdevumi, kas rosina spriest, domāt, vērtēt un izteikties. Tiem, kuri prāto – ja nākt uz Filozofijas taku, tad, kā to darīt labāk: ar bērniem vai bez? Vai viņiem būs interesanti? – mēs sakām: būs! Aicinām ģimenes ar bērniem doties aizraujošā ekskursijā pa taku, jo kopīgi pavadīts laiks un uzdevumu saturs veicinās garīgumu, savstarpēju cieņu un sapratni.

Taka interesentiem pieejama visu gadu.

Papildus informāciju varat iegūt Roberta Mūka muzejā, Skolas iela 11c, Galēni, Riebiņu nov.: rmmg@inbox.lv, 28362473; 28447191
skolenuekskursijas.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu