Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Cieceres dabas taka

Sākums – iepretim Saldus tirgus stāvlaukumam (Kuldīgas iela 4), noslēgums pie Saules ielas tilta pār Cieceres upi.

+371 63807443
tic@saldus.lv

 

Dabas un pastaigu taka vijas gar Cieceres upi no Kuldīgas ielas tilta līdz bērnu rotaļu laukumam. Taka ir viena no modernākajām Latvijas dabas – izziņas – pastaigas takām, kas pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

To ieskauj margas, nav kāpņu un stāvu pacēlumu/kritumu. Turklāt, tā ir vienīgā dabas taka, kas veidota pilsētas – rajona centra centrālajā daļā ar mērķi izzināt un pastāstīt par dabas elementiem pilsētas vidē, piemēram, tādu bieži sastopamu augu sugu kā podagras gārsa.

Gar Cieceres dabas taku ir izvietoti izglītojoši stendi. Kā pozitīvs ir minams arī fakts, ka taku kā pastaigu vietu izmanto ne tikai pilsētas viesi, bet vietējie iedzīvotāji ikdienas pastaigām. Izveidota atpūtas vieta.

Pie takas izvietota informācija par upes krastā redzamajiem augiem. Dabas taka iekārtota ar Vides aizsardzības fonda un pilsētas domes atbalstu. Tās garums ir 370 m.
www.kurzeme.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu