Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Bērzciema koka laipa

Pie kafejnīcas “Mazā kaija” uzstādīta 157 metrus gara laipa, kas atvieglo piekļuvi jūrai gan peldētgribētājiem, gan ūdens sporta veidu cienītājiem, gan zvejniekiem un tūristiem. Laipa uzstādīta ar mērķi nodrošināt piekļuvi jūrai ar niedrēm aizaugušajā piekrastes teritorijā.

"Cīrulīši", Bērzciems, Engures novads
www.visittukums.lv

 


Engures pagasta Bērzciemā pie restorāna "Mazā kaija", uzstādīta 157 metrus gara laipa un platforma, kas atvieglo piekļuvi jūrai.

BDR “Partnerība laukiem un jūrai” ELFLA starptautiskā sadarbībs projekta ietvaros ir piepildījusi Bērzciema ļaužu senu sapni – jūrā, pie “Mazās kaijas”, uzstādīta 157 metrus gara laipa, kas atvieglo piekļuvi jūrai gan peldētgribētājiem, gan ūdens sporta veidu cienītājiem, gan zvejniekiem un tūristiem. Laipa uzstādīta ar mērķi nodrošināt piekļuvi jūrai ar niedrēm aizaugušajā piekrastes treritorijā, tā ir uz pontoniem un, mainoties ūdens līmenim, laipa vienmēr turēsies virs ūdens, balstoties uz sānu enkuriem.
www.enguresnovads.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu