Lapas navigācija
Reģions
Apskates vietas
Dabas objekti
Ūdeņi
Iegūt norādes

Latvijas Jaunapustuliskā baznīcas Rīgas draudze

Baznīca atrodas Gunāra Astras ielā 2a. Jaunapustuliskā baznīca Latvijā ir sastopama no 20. gs. 90–tajiem gadiem. Pirmā baznīca atradās Gunāra Astras ielā 2a. Baznīcas projektu izstrādāja SIA „Nams”, instalācijas darbus 2003. gadā veica SIA „Elwo”, bet būvniecības darbus veica SIA „Bukoteks”, kas 2004. gadā ieguva atzinības rakstu nominācijā „Jaunbūve” par Latvijas Jaunapustuliskās baznīcas ēkas būvniecību.

Baznīcas pirmsākumi meklējami 1832. gadā, kad Dievs „izvēlējās” 12 apustuļus Anglijā, kuru uzdevums bija sludināt Dievu un noslēgt visu tautu „līgumu” ar Dievu. 21. gs. sākumā pasaulē bija vairāk kā 340 apustuļi un vairāk kā 11 miljoni ticīgo. Jaunapustuliskā baznīca kā institūcija pasaulē pastāv no 1930. gada, kad tā ieguva arī savu nosaukumu. Šobrīd baznīcas rezidence atrodas Šveicē, un tās augstākais amats ir pirmapustulis.
www.citariga.lv

"LATVIJAS JAUNAPUSTULISKĀ BAZNĪCA"
Rīga, Gunāra Astras iela 2A, LV-1084
Tālrunis: 67571357

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu