Lapas navigācija
Reģions
Iegūt norādes

Lauku sēta "Indāni"

Lauku sētā, kur mīt visi lauku sētai raksturīgie mājdzīvnieki, ir arī zirgi un poniji. Tādēļ saimniece piedāvā gan izjādes un vizināšanos zirgu un poniju mugurā, kā arī vizināšanos ratos pa apkārtni.

Papildus pakalpojumos - lauku sētas dzīves iepazīšana, mājdzīvnieku apmīļošana, kopšana un barošana, piknika un telšu vietas, naktsmītne un lauku pirtiņa, kā arī fotosesijas ar mājdzīvniekiem.
Āra ekskursija (arī kūts apskate), piknika vieta un WC ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Piedāvā apskatīt un apmīļot mājdzīvniekus, nelielu ekskursiju pa saimniecību, piknika vietas. Par iespēju cienāties vienoties iepriekš. Ekspozīcija ar seno lauku darbu, zirga vilkmes un amatniecības rīkiem. 2020. gada nogalē tapusi meža būdiņa, kur var baudīt atpūtu ziemā vai ģimenes pikniku. Ja ir sniegs, tad iespējams slēpot ar savām distanču slēpēm. Lauku pirtiņa ar zāļu slotiņām, dīķis, klētiņa, nojume ar āra virtuvi, telšu un piknika vieta, šūpoles, nakšņošana sienaugšā, naktsmītnes 8 personām (no 1. maija līdz 1.oktobrim), putnu vērošana, īpašas atrakcijas kāziniekiem un vecmeitu ballītēm. 20 telšu vietas.
Pirtī pirts slotas, sāls skrubis, dvieļi, palagi, pirts cepure, tēja, medus, pirtnieka pēriens.
Piedāvājums kāzām: Pārbaudījumi kāziniekiem ar lauku sētai raksturīgajiem darbiņiem un fotografēšanās ar baltajiem zirgiem. Saimniece iespēju robežās realizēs ikvienu jaunlaulāto vēlmi. Piedāvājumā arī pirmā kāzu nakts romantiskā gaisotnē, kā jau laukos nākas.
„Indāni”, Kandavas pagasts, Tukuma novads
+371 29259272
indani91@inbox.lv
www.visittukums.lv

www.viss.lv

Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu