0
info@redzet.lv

Biķernieku iela, Rīga

Lasīt aprakstu
Rīga, Biķernieku iela 21, Biķernieku iela 21, Rīga, Biķernieku iela, Rīga, Rīga (pilsēta), Koka māja

Rīga, Biķernieku iela 21

Kods: R-Bikernieku21-01-15
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2015. gada 05. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
153 KB
S 2000 x 1333 px
2.03 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
6.74 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI JEBKURAS
S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
 Biķernieku iela
 Pilsēta  Rīga
 Priekšpilsēta  Vidzemes priekšpilsēta
 Apkaime  Teika, Mežciems, Dreiliņi, Jugla, Brekši
 Garums  9020 m
 Joslu skaits  2-4
 Segums  asfalts
 Sabiedriskais transports 
 Autobuss  15. 16. 21. 31. 48.
 Trolejbuss 13. 14. 17. 18.
 Mikroautobuss  204, 263.

Biķernieku iela ir Rīgas iela, Vidzemes priekšpilsētas administratīvajā rajonā, Teikas, Mežciema, Dreiliņu, Juglas un Brekšu apkaimēs. Biķernieku iela sākas pie Gustava Zemgala gatve un Brīvības gatves krustojuma un iet līdz pat Rīgas pilsētas robežai, Juglas papīrfabrikas tuvumā. Kopējais ielas garums ir 9020 metri un tā sastāv no 2—4 braukšanas joslām. Posms no ielas sākumdaļas līdz Mazajai Biķernieku ielai ir strupceļš, jo iela nav savienota ar Gustava Zemgala gatves un Brīvības gatves krustojumu. Biķernieku ielu tās sākumā veido galvenokārt vecā mazstāvu apbūve (līdz Laimdotas ielai), tālāk ir arī jaunāki daudzstāvu nami.

Vēsture
Ceļš uz Biķerniekiem (vācu: Bickernscher Weg, krievu: Bikkernskaja doroga) minēts jau 1868./1869. gada Rīgas adrešu grāmatā (tas veda uz toreizējo Biķernieku jeb Biķeru draudzi Dreiliņu pagastā un Juglasmuižu). Paplašinoties pilsētas teritorijai, tas iekļauts pilsētas faktiskajās robežās (iela dokumentos minēta 1893. gadā). Posms caur Biķernieku mežu ielai pievienots 1922. gadā. Vācu okupācijas laikā iela saukta Bickernsche Straße. 1975. gadā Biķernieku ielai pievienota Gaismas iela Juglas papīrfabrikas ciematā. 20. gadsimta 50. gados ielā ierīkota trolejbusa līnija līdz Ķeguma ielai, kas 70. gadu beigās pagarināta caur Biķernieku mežu uz Mežciemu (Hipokrāta ielu)[2]. 1999. gadā, pārbūvējot toreizējo Brīvības gatves un Vairoga ielas krustojumu (sakarā ar Vairoga ielas dzelzceļa pārvada pabeigšanu), ielas sākuma daļa līdz 9. numuram pārveidota par strupceļu. Trolejbusa vadi šajā posmā noņemti, atklājot divvirzienu trolejbusa kustību pa Mazo Biķernieku ielu.

Ielas raksturojums
Biķernieku iela ir 9020 metrus gara iela Teikas, Mežciema, Dreiliņu, Juglas un Brekšu apkaimēs. Tā sākas pie Gustava Zemgala gatves un Brīvības gatves krustojuma, bijušās rūpnīcas VEF tuvumā (iela nav tieši savienota ar šo krustojumu). Sākotnēji iela kā divu joslu ceļš virzās austrumu—dienvidaustrumu virzienā. Posms no ielas sākumdaļas līdz Mazajai Biķernieku ielai ir strupceļs, jo iela nav savienota ar Gustava Zemgala gatves un Brīvības gatves krustojumu.

Pie Biķernieku ielas 9. nama ielai klāt pieslēdzas Mazā Biķernieku iela. Netālu no "Zvaigznes grāmatu nama" Biķernieku iela krustojas ar Āraišu ielu, nedaudz tālāk tā veido arī savienojumu ar Struktoru ielu. Agrākās Rīgas ķīmiskās rūpniecības mašīnbūves rūpnīcas tuvumā ielai ir savienojumi ar Kastrānes ielu no vienas puses un Tālivalža ielu no otras puses, kā arī ar Burtnieku ielu. Nedaudz tālāk ielai ir savienojums ar Laimdotas ielu, savukārt, pie bijušā 7. trolejbusu maršruta galapunkta "Ķeguma iela" tā krustojas ar Ķeguma ielu. Veselības centra "Biķernieki" tuvumā (pie Biķernieku meža) ielai ir savienojumi arī ar Lielvārdes un Stirnu ielām. Sākot no krustojuma ar Lielvārdes ielu līdz pat pilsētas robežai Biķernieku iela ir maģistrālā pilsētas iela.

Tālāk iela virzās cauri Biķernieku mežam. Aiz Biķernieku meža iela pārtop par četru joslu ceļu (divas joslas katrā virzienā). Tāpat arī uzreiz aiz Biķernieku meža iela krustojas ar Stigu ielu, nedaudz tālāk tā veido savienojumu ar Ulbrokas ielu no vienas puses un Sergeja Eizenšteina ielu no otras puses. Lielveikala "SKY" tuvumā iela krustojas ar Hipokrāta ielu, aiz Frankiem — arī ar Kaivas ielu. Savukārt, Bērnu klīniskās slimnīcas tuvumā iela savienojas ar Juglas ielu, veidojot rotācijas apli. Posmā no Hipokrāta ielas līdz Juglas ielai iela virzās pa jaunizbūvētu trasi (vecā ielas trase, saukta par Veco Biķernieku ielu, atrodas tuvāk Frankiem).

Pēc krustojuma ar Juglas ielu tā vairāk pagriežas austrumu virzienā un atkal iet cauri mežam. Iela šķērso Piķurgu un krustojas ar Brekšu ielu. Brekšu apkaimē tai ir savienojumi ar Dīvajas, Ezernieku, Bebrenes, Sinoles un vēlreiz Bebrenes ielām (iela divreiz krustojas ar Bebrenes ielu, jo Bebrenes iela veido nelielu loku). Savukārt, Juglas papīrfabrikas ciematā iela divreiz krustojas ar Nautrēnu ielu (arī Nautrēnu iela veido loku). Biķernieku iela beidzas pie Rīgas pilsētas robežas, aiz pilsētas robežas iela turpinās kā P2.

Ielu savienojumi

 • Biķernieku iela ir savienota ar šādām ielām:
 • Mazā Biķernieku iela ("T" veida krustojums)
 • Āraišu iela ("T" veida krustojums)
 • Struktoru iela ("T" veida krustojums)
 • Tālivalža iela
 • Kastrānes iela
 • Burtnieku iela
 • Laimdotas iela
 • Ķeguma iela
 • Lielvārdes iela
 • Stirnu iela ("T" veida krustojums)
 • Stigu iela ("T" veida krustojums)
 • Sergeja Eizenšteina iela
 • Ulbrokas iela
 • Hipokrāta iela ("T" veida krustojums)
 • Kaivas iela ("T" veida krustojums)
 • Juglas iela (rotācijas aplis)
 • Brekšu iela ("T" veida krustojums, izbraucamais ceļš no viensētām)
 • Dīvajas iela ("T" veida krustojums)
 • Ezernieku iela ("T" veida krustojums)
 • Bebrenes iela ("T" veida krustojums)
 • Sinoles iela ("T" veida krustojums)
 • Bebrenes iela ("T" veida krustojums)
 • Nautrēnu iela ("T" veida krustojums)
 • Nautrēnu iela ("T" veida krustojums)
 • Autoceļš P2 (Biķernieku iela pārtop autoceļā P2)

lv.wikipedia.org

Rīga, Biķernieku iela 21

Kods: R-Bikernieku21-01-15
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2015. gada 05. augustā
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
153 KB
S 2000 x 1333 px
2.03 MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 3888 x 2592 px
33 x 22 cm / 300 dpi
6.74 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI JEBKURAS
S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Samaksājot vismaz 1 eiro saņemat iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādētu jebkuras izvēlētās fotogrāfijas! Pateicoties Jūsu atbalstam, spējam attīstīt šo mājas lapu un plānot nākotnes ieceres. Paldies!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.