0
info@redzet.lv

Dažādi » Dažādi

Чертежи anchor купитьMēbeļu izgatavošana un uzstādīšana
Lasīt aprakstu
Постройка модели парусника с нуля, Bерфь на столе, Kорабли чертежи

Постройка модели парусника с нуля


Bateau canonnier de 60 pieds Modèle An XII

Сайт для судомоделистов и тех, кто любит морскую историю!

У нас Вы можете приобрести ВСЕ монографии и книги от Ancre и SeaWatchBooks. А также заказать ЛЮБЫЕ чертежи этих издательств ОТДЕЛЬНО, в ЛЮБОМ масштабе.

Чтобы заказать интересующий Вас товар, сделайте запрос в произвольной форме

E-mail: odin6767@inbox.lv     
телефон: +371 25 126 374 (Viber, WhatsApp)

www.shipmodelbooks.com

Bateau canonnier de 60 piedsModèle An XII

de Pierre Alexandre Laurent FORFAIT (1752 - 1807)

Présentation d’une monographie au 1/36ème par Sophie Muffat, Pierre Grandvilliers et Denis Désormière

1 - L’étude historique

L’invasion de l’Angleterre par des bateaux plats est une idée récurrente depuis l’Antiquité. Si on considère l’ensemble des tentatives, seule celle de Guillaume le Conquérant fut véritablement couronnée de succès, et ce, jusqu’au dernier essai, celui tenté entre 1803 et 1805 par Napoléon. La construction de bateaux plats de différentes sortes n’a été qu’un des aspects de cette tentative avortée de conquête. Napoléon a également fait construire des ports coûteux, des arsenaux, des vaisseaux, organisé et réorganisé sans fin la marine pour finir le 26 août 1805, par abandonner ce projet pharaonique et aller battre la troisième coalition à Austerlitz, le 02 décembre 1805.

Entre février 1803 et le 26 août 1805, l’ingénieur Forfait et ses plans de bateaux plats, de forts flottants très coûteux et irréalisables, et ses idées fantaisistes avait fini par convaincre Napoléon de construire des bateaux canonniers, chaloupes canonnières, péniches et autres embarcations, pour transporter des troupes et leur armement. Il s’opposait au ministre Decrès, très virulent quant à l’efficacité de ces embarcations, et à la plupart des amiraux, qui considéraient Forfait et ses idées farfelues comme, sans doute, un bon ingénieur naval, puisqu’il fut considéré en son temps comme le rival de Sané, mais également comme un mauvais tacticien.Le choix du port de Boulogne portait déjà à controverse puisqu’il était considéré déjà sous Louis XV comme un des « plus mauvais ports de la Manche ». Que dire d’Etaples, minuscule, d’Ostende, malsain.  Tous les ports de la flottille seront pourtant construits ex nihilo comme Wimereux, bâti sur un marais, ou rénovés par l’ingénieur Sganzin, véritable faiseur de miracles en termes de génie. Il sera également un des artisans des camps construits à proximité pour loger les troupes, lesquels seront organisés de façon très réglementée, chaque camp possédant son propre état-major, chacun d’entre eux soumis à un état-major général, commandé par le général Berthier.


Постройка модели парусника с нуля

Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.