RAITUMS krāsu darbnīca

+371 29180016
Zvanus pieņem darba dienās 9:00-12:00
info@raitums.lv

www.raitums.lv

Jau kopš 1997. gada izgatavojam cilvēkam un videi draudzīgas krāsas, balstoties uz bagātīgu amatniecības pieredzi, kas gūta, sadarbojoties ar kolēģiem Zviedrijā, Dānijā un Norvēģijā, kā arī restaurējot tolaik pašu darba un dzīves vietu  – Ungurmuižas ēku kompleksu.  Laika gaitā saprotot, ka šīs krāsas ir patiesi lieliskas un steigas dēļ nepamatoti aizmirstas, kā arī noteikti pielietojamas mūsdienās, radās "RAITUMS krāsu darbnīca".

Krāsu izgatavošanā tiek lietotas pārbaudītas augstas kvalitātes izejvielas: minerālie pigmenti, lineļļas pernica, priedes kokdarva, bišu vasks, darva, u.c. Tās ir īstas miera laiku krāsas, gatavotas pēc senām receptēm, bez mūsdienu "uzlabojumiem". Mūsu krāsa ir brīvas no  GOS (gaistoši organiski savienojumi), tās ir ūdens tvaika caurlaidīgas, ļauj kokam elpot, neveido uz virsmas plēvi, neplaisā, aizsargā no mitruma un saules UV starojuma.

Izgatavojam krāsas gan iekšdarbiem – mēbelēm, grīdām, sienām, kāpnēm utt., gan visa veida āra darbiem – logiem, durvīm, fasādēm, jumtiem, terasēm, žogiem utt., kokam apmetumam un metālam. Vispieprasītākie krāsu veidi ir lineļļas krāsas un lazūras, darvas krāsas, līmes krāsas un īpaši impregnētāji laivām un terasēm. Mūsu produkti tiek plaši lietoti gan nozīmīgos restaurācijas projektos gan starptautiski atzītos modernās arhitektūras objektos, sadarbojoties ar Latvijas labākajiem arhitektiem.

RESTAURĀCIJA
Edgars Raitums, sertificēts restaurators ar ilgu gadu pieredzi, piedāvā restaurācijas pakalpojumus. Edgars un viņa komanda restaurē gan nelielas koka detaļas, logus un durvis, karnīzes, gan apjomīgākus koka izstrādājumus – kāpnes, ēku fasādes apšuvumus, dekoratīvās kolonnas, kā arī veic cita veida koka restaurācijas darbus.

Darba procesā tiek izmantota RAITUMS ražotā produkcija. Ilggadējā darba pieredze ļauj sasniegt maksimālu darba rezultāta kvalitāti. Edgars Raitums ir pierādījis savas restaurācijas tehnikas atbilstību pasaules standartiem un nodrošina objekta ilgtspējību un kvalitāti. Mūsu komanda uzņemas realizēt gan mazus, gan liela mēroga objektus.

KRĀSOŠANAS DARBI
Mēs piedāvājam krāsošanas darbu pakalpojumus. Apmācīta krāsotāju komanda nodrošina pareizas krāsošanas tehnoloģijas izmantošanu, maksimālu darba rezultāta kvalitāti un ilgtspējību. Komandai ir plaša pieredze un zināšanas par materiāliem un krāsošanas tehnoloģijām. Piedāvājam pakalpojumus visā Latvijā.

KONSULTĀCIJAS
Sniedzu konsultācijas pakalpojumus restaurācijas objektos, kā arī mūsdienu arhitektūras objektos, kuros ir paredzēts izmantot senās amatniecības principus un krāsojumu. Tāpat konsultēju objektus, kuros ir plānots izmantot ekoloģiskos materiālus. Pieredze iegūta gan strādājot Latvijā, gan izglītojoties amatniecībā Skandināvijas valstīs – Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā. regulāri braucot un strādājot pie labiem amatniecības meistariem. Restaurācijas jomā darbojamies jau kopš 1997. gada.

Lasīt tālāk
Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu