Klavins Piano

Klavins Piano SIA

Kaļķu iela 16, LV-3301 Kuldīga, Latvia

+371 24 991 446
david@klavins-pianos.com
klavins-pianos.com

Dāvida Kļaviņa vārds pasaulē zināms jau vairākus gadu desmitus. Pretēji gadsimtiem senām klavierbūves tradīcijām un balstoties uz drosmīgiem nozares eksperimentiem un inovatīviem atklājumiem, Dāvids Kļaviņš ir attīstījis savus avangarda klavierbūves principus, ko izmantojis unikālu klavieru radīšanā. Viņa klavieres guvušas pasaules atzinību gan ar skanējuma unikalitāti un izteiksmīgo vizuālo identitāti, gan arī ar neordinārajam izmantošanas iespējām. Dāvids Kļavinš ir radījis neparastās "Una Corda" sērijas klavieres un pasaulē lielākās vertikālās koncertklavieres, kas atrodas Ventspils koncertzālē "Latvija". Viņš arī uzbūvējis "Zelta klavieru debesskrāpi" un radījis baroka laikmeta vācu komponista Johana Sebastiana Baha dailradei veltītas klavieres.

Talantīgā klavierbūves meistara mūzikas instrumenti ar savu neatkārtojamo skanējumu spējuši savilņot ne vien klausītājus dažādās pasaules koncertzālēs, bet ar iedvesmojuši mūziķus attīstīt unikālus klaviermūzikas projektus, tādējādi palīdzot viņiem īstenot savas radošās misijas un padarīt pasauli labāku, radošāku, laimīgāku un garīgi bagātāku.

Gandrīz piecdesmit gadu gaitā izkoptās klavierbūves tradīcijas un metodes Dāvids Kļavinš tagad īsteno savā klavierbūves uzņēmumā "Klavins Piano", kas mājvietu radis Latvijā, Kuldīgā, radošajā kvartālā Kaļķu ielā 16.

Uzņēmuma misija klavieru būvniecībā ir radīt skaņu, kas iedvesmo komponistus un pianistus sacerēt un spēlēt brīnišķīgu un dvēseli veldzējošu mūziku. Ta darbības pamatvirzieni ir Dāvida Kļaviņa radīto unikāla dizaina un skanējuma akustisko klavieru izgatavošana pēc pasūtījuma, mākslinieciski augstvērtīgu kultūras pasākumu organizēšana "Klavins Piano" koncertzālē, kā arī sadarbība ar Latvijas un pasaules mūziķiem, atbalstot viņu radošos projektus - koncertus un skaņdarbu ierakstus ar uzņēmuma veidotajām klavierēm

Komanda

Dāvidam Kļaviņam ir savs "klavierbūves ekspertu orķestris". Klavieru izgatavošanas un to mehānikas veidošanas darbi notiek augsti kvalificēta, pieredzējuša kokapstrādes eksperta vadībā, kurš uzņēmumā "Klavins Piano" stradā kopš tā dibināšanas brīža. Kopš 2021. gada vasaras uzņēmumam ir arī savs klavieru pašspēlēšanas un mūzikas ierakstīšanas sistēmu speciālists, kas ir īsts atradums, jo viņš ir vienīgais šādas profesijas pārstāvis Latvijā un, iespējams, arī visā Baltijā. Retas profesijas pārstāvja pārziņā ir klavieru pašspēlēšanas un mūzikas ierakstīšanas sistēmu instalēšana uzņēmuma izgatavotajās klavierēs saskaņā ar klientu vēlmēm.

Šādas sistēmas papildus ierastajām klavieru izmantošanas iespējām piedāvā ne vien ierakstīt savus skaņdarbus, bet arī atskaņot tos ar sistēmas palīdzību, liekot gan klavierēm spēlēt vienatnē, gan mūziķiem spēlēt klavieres "tandēmā" ar pašspēlēšanas sistēmu. Savukārt klaviermūzikas cienītājiem šādas klavieres piedāvā lieliskas izklaides iespējas gan mājas apstākļos, gan arī dažādu jomu biznesa vidēs - iecienītākos skaņdarbus tās atskaņos bez pašu mūziķu klātbūtnes.

Kopš 2022. gada vasaras "Klavins Piano" uzņēmumam ir savs klaviatūru izgatavošanas speciālists, kas uzņēmumam ir neatsverams ieguvums, jo nodrošina dinamiskāku klavierbūves darbu attīstības procesu.

Uzņēmuma "Klavins Piano" panākumu pamatā ir tā vadītāja Dāvida Kļaviņa talants gandrīz piecdesmit gadu laikā spodrinātā klavierbūves meistarība, veiktie eksperimenti un atklājumi, katra darbnīcas speciālista talants un specializācija kādā atsevišķā klavierbūves darbu kategorijā, perfekta savu pienākumu un veicamo uzdevumu pārzināšana neizsīkstoša vēlme apgūt arvien jaunas zināšanas un prasmes, darba prieks un komandas vienotība kopīgu mērķu vārdā, kā arī vēlme sekot sava meistara pēdās, iedzīvinot aizvien aizraujošākus klavierbūves atklājumus.

Klavieres

Uzņēmuma "Klavins Piano" klavieres pasaulē augsti novērtētas par neparasto, maigi dzidro, bet bagātīgo skanējumu, kā arī par vienkāršo, tomēr izsmalcināto vizuālo identitāti, kas iederīga dažādu stilu interjeros. Sirmā senatnē klavieres izpelnījās atzinību kā svarīga un eleganta interjera sastāvdaļa, bet šodien tieši klavieru skanējums ir atzīts par svarīgāko labsajūtas un harmonijas veicināšanas elementu, kas kļuvis par vienu no mūsdienīgākajiem jaunākās paaudzes interjera dizaina risinājumu papildinājumiem. Dāvida Kļaviņa klavieres savu īpašnieku telpas spēj pārvērst par izklaides, mākslas, dziedināšanas, transformācijas vai vienkārši kvalitatīvas dzīves oāzi. "Una Corda" sērijas klavieres padarīs neparastu pat visvienkāršāko māju vidi, savukārt lielizmēra koncertu klavieres kļūs par jebkuras modernas un kosmopolītiskas vides galveno elementu. Tās ir īpaši piemērotas koncertzālēm, lielākām privātmājām, mākslas centriem, katedrālēm pilīm, luksusa kruīzu kuģiem.

Dāvida Kļaviņa klavieres, pateicoties iebūvētajai klavieru pašspēlēšanas un mūzikas ierakstīšanas sistēmai, piedāvā plašas lietošanas iespējas. Šādas klavieres ir lieliskas mājas izklaidei, vesela mūzikas studija mūziķim, kā arī interjera un izklaides elements dažādās biznesa jomās, piemēram, viesmīlības industrijā.

Ikviens klavierbūves meistara mūzikas instruments ir vērtīgs pienesums pasaulei, jo ļauj mūziķiem eksperimentēt un pieredzēt jaunu, kvalitatīvu un perspektīvu skaņu. Nav divu vienādu Dāvida Kļaviņa klavieru, katrs instruments ir unikāls, rokām darināts meistardarbs

Dāvida Kļaviņa radītās klavieres radušas mājas daudzās pasaules valstīs: ASV, Singapūrā, Ķīnā, Norvēģijā, ltālijā, Francijā, Vācijā, Igaunijā, Ungārijā, Lielbritānijā, Latvijā u. c.

Lasīt tālāk
Izvēloties pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai pielāgotu jūsu pieredzi. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Privātuma politika
Piekrītu