0
info@redzet.lv

Ūdensmocis

Ātruma valdzinājums
Lasīt aprakstu
Vēl tikai nedaudz, Ūdensmoto, Ūdensmotocikls, Daugava, Ūdensmocis

Vēl tikai nedaudz

Kods: C-024-11
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2011. gada 27. augustā, Daugavā pie Ikšķiles
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
188 KB
S 1748 x 1165 px
14.8 x 9.87 cm / 300 dpi
MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2852 x 1901 px
24.15 x 16.1 cm / 300 dpi
3.59 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

Ūdensmotocikli – izklaide visiem, kam patīk ūdens, ātrums un adrenalīns.

Brauciens ar ūdens motociklu ir vienlaicīgi gan sports, gan atpūta. Ūdens motociklam un braucējam ir piemēroti jebkādi laika apstākļi. Ja ezera virsma ir gluda kā spogulis, tad var sasniegt maksimālo ātrumu (ap 100km/h). Ja pūš stiprs vējš un ezerā ir lieli viļņi, tad braucējs var izpildīt elpu aizraujošus lēcienus, vai braukt starp viļņu galotnēm.

Ir divu veidu ūdens motocikli: sēdošais jeb Runabout, stāvošais jeb SKI.

Tie abi ir stipri atšķirīgi un nekonkurē savā starpā. Trasē tie vienmēr dodas atsevišķi, katrā klasē ir savs čempions. Nekādā veidā nevar izcelt kāda pārākumu, abas motociklu klases ir vienlīdz varenas gan no sportiskā, gan no tehniskā viedokļa. 

Ūdens motociklu sacensību princips – visi dalībnieki ieņem savas pozīcijas vienā līnijā un pēc starta signāla (karoga vai luksofora) dodas trasē. Uzvar tas, kurš pēc vairākiem nobrauktiem apļiem pirmais sasniedz finiša līniju.

Starts visbiežāk tiek dots no krasta vietā, kur dziļums ir aptuveni līdz viduklim. SKI ūdens motocikliem starta procedūra ir vieglāka un līdz ar to raitāka. Sēdošajiem (runabout) mocīšiem startā nepieciešami divi palīgi, kuri tur motociklu. Pēc tiesnešu signāla visi dalībnieki iedarbina savus motociklus, kad arī sākas darbiņš abiem turētājiem, kuriem jānodrošina, lai motocikls paliktu uz vietas un sportists nesaņemtu falšstartu. Kad karogs tiek nolaists, visiem gāze grīdā un prom uz pirmo boju. Starts ir pati aizraujošākā, bīstamākā un svarīgākā sacensību sastāvdaļa. Starta brīdī visi motocikli atrodas viens otram blakus un tie lielā barā pilnā ātrumā dodas uz pirmo nozīmēto boju, pēc kuras trase jau sašaurinās un katram jāieņem sava vieta. Ja vien braucējs nav atrāvies, startā kaut ko redzēt ir ļoti sarežģīti, jo visu laiku traucē priekšā braucošā šļakatas.

Trase ir izveidota no sarkanām, dzeltenām un dažām baltām bojām (parasti pie finiša). Sarkanās bojas vienmēr jāatstāj sev kreisajā pusē, dzeltenās paliek no braucēja pa labi. Kā redzams trasē ir zigzagots aplis. Vienā punktā tā sadalās divos ceļos – īsajā un garajā. īsais parasti ir līkumotāks un asāks, savukārt garais līdzenāks un taisnāks. Trase tiek veidota tā, lai abu ceļu izbraukšana patērētu vienādu laika daudzumu. Tas nepieciešams, lai atvieglotu apdzīšanas iespējas. Pārējā trases daļā to izdarīt ir ļoti grūti, bet katram no braucējiem izvēloties savu ceļu, tie viens otru neaizkavē un uzvar meistarīgākais. Skatītājiem pati interesantākā vieta ir, kur abi ceļi saiet kopā. Te braucēji bieži atkal nonāk ļoti cieši viens otram blakus.

Frīstails (Freestyle) – brīva savu iemaņu demonstrēšana uz ūdens motocikla. Piedalīties var ikviens, motocikliem nav nekādu ierobežojumu. Uzvarētāju nosaka sacensību vietā izvēlēta žūrija.

Jābūt vismaz 14 gadus vecam, lai piedalītos sacensībās, taču līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai tas izdarāms tikai ar vecāku piekrišanu.

Vēl tikai nedaudz

Kods: C-024-11
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2011. gada 27. augustā, Daugavā pie Ikšķiles
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
188 KB
S 1748 x 1165 px
14.8 x 9.87 cm / 300 dpi
MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2852 x 1901 px
24.15 x 16.1 cm / 300 dpi
3.59 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.