0
info@redzet.lv

freestyle BMX

freestyle BMX
Lasīt aprakstu
freestyle BMX, Freestyle BMX, Extreme, BMX tipa velosipēds, Velosipēds, Cilvēks

freestyle BMX

Kods: C-007-12
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2012. gada 09. aprīlī
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
237 KB
S 1748 x 1165 px
14.8 x 9.87 cm / 300 dpi
MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2642 x 1761 px
22.37 x 14.91 cm / 300 dpi
3.79 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO

BMX var saprast kā motokrosu ar divriteni. BMX nosaukums tiek atšifrēts kā "Bicycle Moto-cross(X)." Šis sporta veids pamatā apzīmē braukšanu ar divriteņiem, kuriem ir salīdzinoši mazas (20 collu) riepas. Braukšana notiek pa grants trasi, kura līdzinās tām, kādas ierasts vērot motokrosā. Pēc internetā atrodamās informācijas BMX esot izcēlies kā jauniešu un bērnu vēlme atdarīnāt motokrosa braucējus un viņu trikus trasē.

Otrs BMX veids, kas daudz labāk piemērots urbānajai videi, ir Freestyle BMX. Šīs izdarības var novērot uz ielām lielākajās pilsētās, kad laukumos, sapulcējas jaunieši un veic dažādus trikus. Freestyle BMX viena no definīcijām ir tā, ka braucēji radoši izmanto BMX divriteņus, lai veiktu ar tiem dažādus trikus un citas lietas, kas neiekļaujas klasiskajā braukšanā pa trasi.
(www.dermatix.lv)

“Interese par BMX (no angļu Bicycle Moto eXtreme) radās jau bērnībā, kad ar draugiem gājām uz skeitparku skatīties, kā puikas braukā ar riteņiem. Pēc tam draugiem un arī pašam parādījās BMX ritenis, un tā aizsākās mana aizraušanās. BMX braukšana iedalās divos veidos: flatland BMX un freestyle BMX. Es nodarbojos ar freestyle BMX jeb brīvo stilu, jo tas ir ekstrēmāks, var lēkāt pa lielām rampām un tramplīniem, bet flatland BMX nepieciešams tikai gluds segums un darbošanās notiek uz vietas, kas mani nepiesaista. Man patīk, ka var veikt dažādus trikus – rotēšanu, riteņa vai stūres griešanu u. tml. Piemēram, triks tailwhip izskatās ļoti iespaidīgi lielos augstumos, jo tu gaisā nokāp no riteņa, apgriez rāmi pa 360 grādiem un tad uzlec atpakaļ. Trikus izpildīt nav viegli, bet, ja ikdienā trenējas un visu laiku tos atkārto, ar laiku var iemanīties visu paveikt gludi. Trenējos katru otro dienu aptuveni 3–5 stundas vienā reizē. Ja ir paredzētas kādas sacensības, protams, trenējos biežāk. Man vislabāk patīk vingrināties, kad ir vēss laiks, jo, kad ir karsti, nekāda dižā braukšana nesanāk. Ziemā trenējos iekštelpās. Lai nodarbotos ar šo sporta veidu, ķivere un ceļu sargi nepieciešami obligāti. Protams, bez traumām neiztikt, bet, ja attiecīgi ievēro drošību un izvēlas atbilstošu inventāru, nopietnu traumu gūšanas risks mazinās. Manuprāt, šajā sporta veidā var trenēties jau agrā vecumā, ja vien vecāki ļauj braukt ar riteni un tev pašam nav bail. :) Ja nav apgūti pamati, kā izlēkt ar riteni, sākumā būs grūti, bet, ja cilvēks jūt sevi uz ričuka, var mācīties trakus trikus. Parasti iesācējus pamāca draugi, kas jau kaut ko prot, vai arī var vērsties pie kāda trenera. Es domāju, ka pats grūtākais šajā sporta veidā, ir saņemties iemācīties kādu triku, kas ir ļoti grūts. Iesācējiem pietiks ar pāris simts latiem, lai sāktu trenēties, bet, kad ir apgūti pamati, izmaksas palielinās dubultā. Šo sporta veidu visbiežāk izvēlas puiši, bet es varu ieteikt to pamēģināt arī meitenēm, jo tas ir labs atpūtas un adrenalīna gūšanas veids.”
(Ainars Liparts; Sasniegumi: 2. vieta Ventspils X spēles 2011; 3. vieta Saldus J.F.X. X-TREME JAM; 2. vieta Liepājas Shed Session.)

freestyle BMX

Kods: C-007-12
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2012. gada 09. aprīlī
PAR
BRĪVU
1000 x 667 px
72 dpi
237 KB
S 1748 x 1165 px
14.8 x 9.87 cm / 300 dpi
MB
M 2480 x 1653 px
21 x 14 cm / 300 dpi
L 2642 x 1761 px
22.37 x 14.91 cm / 300 dpi
3.79 MB
REĢISTRĒJIES
30 dienas
IEGŪSTI S IZMĒRA
FOTOGRĀFIJAS
PRIVĀTPERSONĀM
sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI
LIETOŠANAI

sākot ar 5 EUR
Augstas kvalitātes bildes
5 € = 5 FOTO
10 € = 20 FOTO
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.