0
info@redzet.lv
Aicinām uzņēmējus, individuālos ražotājus, organizācijas, pašvaldības, tūrisma centrus u.c izmantot iespēju celt savu atpazīstamību un sūtīt savu informāciju un fotomateriālus, kā arī papildinājumus vai labojumus jau ievietotajai informācijai uz epastu info@redzet.lv.
Talsi

Amatniecība

Audēju kopas "Talse" darbnīca

Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads

+371 25917072 (Mudīte Siliņa)

muditesilina@inbox.lv
www.tautasnams.lv

Audēju kopā „Talse” darbojas rokdarbnieces, kuras ne tikai izstrādā tradicionālos dažādu novadu tautiskos brunčus, blūzes, jostas, villaines, galvassegas, seģenes un lina galdautus, bet auž arī mūsdienīgus un spilgtus lupatu deķus, segas un lakatus.
Vairāk

Audēju kopa „Talse” ir viens no senākajiem Talsu tautas nama kolektīviem, rokdarbnieces cītīgi auž jau kopš 1959. gada, kad kolektīvu dibināja E.Muceniece. No 2003. gada kolektīvu vada Antra Auziņa. 2009. gada audēju kopa ar vērienīgu izstādi „Lidojošie deķi” svinēja kolektīva pusgadsimta jubileju. Tad arī tika pieņemts lēmums turpmāk saukties par audēju kopu „Talse”. No 2016. gada kolektīva vadību pārņēmusi Mudīte Siliņa.

 

Audēju izstādes ir iecienījuši Talsu pilsētas un novada iedzīvotāji, un pilsētas viesi, jo krāšņi austie darbi ikvienu apmeklētāju priecē Radošajā sētā. Audējas regulāri piedalās izstādēs un gadatirgos dažādās Latvijas vietās, un viņu darbi to kvalitātes dēļ, tiek augstu novērtēti.

Ādas amatnieku darbnīca "Stonehill"

Lielā iela 19/21, Talsi, Talsu novads

+371 27025426

stonehill@gmail.com
www.stonehill.lv

Darbnīca atrodas Talsu tautas nama Radošajā sētā (Talsos Lielā ielā 19/21), blakus audēju kopas „Talse” izstāžu zālei. Šeit var apskatīt „StoneHill” ražotos produktus.
Vairāk

Viņi paši par sevi saka: „Esam divi jauni, radoši cilvēki, kuri nebaidās realizēt savus plānus Latvijā. Izgatavojam lietas, kuras pašiem patīk, rodam gandarījumu, kad tās tiek novērtētas. Produktu izgatavošanā izmantojam ādu, metālu, koku. Nebaidāmies realizēt arī individuālus pasūtījumus. Taisnas līnijas, ādas raupjums, neapstrādāta āda, šīs lietas raksturo mūsu produktu būtību, pēc iespējas vienkāršāk bet praktiskāk. Saglabājam materiāla dabīgumu, mēs mēģinām izcelt to patieso mežonīgumu.”

Ādas amatnieku darbnīca atrodas Talsu tautas nama Radošajā sētā (Talsos Lielā ielā 19/21), blakus audēju kopas „Talse” izstāžu zālei. Šeit var apskatīt „StoneHill” ražotos produktus, un drīzumā būs iespēja pašiem iespēja piedalīties radošajā darbnīcā un pašiem izgatavot ādas piekariņu vai aproci.

www.talsitourism.lv

Elitas Blumbahas "Galerija Art" A. Bekers namiņā
Lielā iela 41, Talsi

+371 29122137

galerijatalsi@gmail.com
Elitas Blumbahas "Galerija Art"piedāvā gleznas, radošās darbnīcas, ķermeņa apgleznošanu, tetovēšanu un hennas zīmējumus.
Vairāk

Elitas Blumbahas "Galerija Art"piedāvā gleznas, radošās darbnīcas, ķermeņa apgleznošanu, tetovēšanu un hennas zīmējumus. Galerija atrodas vēsturiskā ēkā, kas pazīstama ar nosaukumu Annas Bekers namiņš. A. Bekers namiņā (1909) Lielā ielā 41 bijis pirmās Talsu sievietes uzņēmējas Annas Bekers tirgotava.

Betolli - personalizēti apģērbi un aksesuāri
Lielā iela 22, Talsi, Talsu novads

+371 22486298

info@betolli.com
betolli.com
Pamatdarbība ir kreklu, polo kreklu, kleitu un dažādu aksesuāru - tauriņu, aproču pogu, jostu, cepuru, kāzu aksesuāru un latviskus suvenīru ražošana, kā arī izšūšanas pakalpojumi.
Vairāk

"Betolli" organizē tauriņu izgatavošanas meistarklases pieaugušajiem un bērniem, ļaujot ikvienam izveidot savu oriģinālo tauriņu. Īpaša programma jaunlaulātajiem. Meistarklasēm jāpiesakās 2 nedēļas iepriekš.

Piedāvājums jaunlaulātajiem - savu ģimenes tauriņu veidošana, lai tie lidotu ne tikai pirms kāzām un kāzās, bet arī pēc tam. Kamēr jaunā sieva tos sašuj, tikmēr vīram ar rokas šujmašīnu jāizšuj mīlas aplis - sirds forma.

Pamatdarbība ir kreklu, polo kreklu, kleitu un dažādu aksesuāru - tauriņu, aproču pogu, jostu, cepuru, kāzu aksesuāru un latviskus suvenīru ražošana, kā arī izšūšanas pakalpojumi.

Keramikas darbnīcā "Ciparnīca" Tals' kreamik'
Lielā iela 30, Talsi, Talsu novads

+371 22429527
+371 22458389

ciparnica-lv@inbox.lv
www.facebook.com
Galerijā jūs varēsiet apskatīt un iegādāties jau gatavus Talsiem raksturīgus māla traukus un, ja gribēsiet varēsiet paši uzmeistarot kādu māla podu.
Vairāk

Keramikas darbnīcā "Ciparnīca" Tals' kreamik' ikvienam ir iespēja apskatīt un tuvāk iepazīt podnieka darbu. Jums būs iespēja redzēt, kā no vienkāršas māla pikas top dažādi sadzīvē noderīgi trauki. Galerijā jūs varēsiet apskatīt un iegādāties jau gatavus Talsiem raksturīgus māla traukus un, ja gribēsiet varēsiet paši uzmeistarot kādu māla podu. Bērniem draudzīgs un iemīļots objekts. Ir velosipēdu novietne.

www.talsitourism.lv

Dārzniecība, lauksaimniecība

Lauku stādījumi SIA “Kurzemes sēklas”
Egļu iela 2, Talsi, Talsu novads

+371 63222134,
+371 63291610

ks@seed.lv
www.kurzemesseklas.lv
Galvenās uzņēmuma aktivitātes patreiz ir dārzkopju apgāde ar dārzeņu, puķu, garšaugu, nektāraugu, lopbarības un tehnisko kultūru sēklām un sīpoliem, dārzam un saimniecībām nepieciešamo materiālu piegāde un tirdzniecība uzņēmuma noliktavās un veikalos.
Vairāk

Uzņēmums „Kurzemes sēklas” dibināts 1992.gada 23. novembrī. Kaut gan uzņēmuma vēsture un dārzeņu, lopbarības kultūru, garšaugu, dekoratīvo augu pavairošanas un tirdzniecības pieredze jau aizsākusies 1948. gadā kā „Talsu Valsts uzņēmumam Sēklas”. Šobrīd uzņēmums ir labi pazīstams pirmkārt dārzeņu un puķu audzētāju aprindās visā Latvijā, otrkārt Igaunijā un Lietuvā. Lieliska sadarbība „Kurzemes sēklām” ir izveidojusies ar daudziem partneriem - šķirņu selekcijas un pavairošanas firmām visā Eiropā.

 

Galvenās uzņēmuma aktivitātes patreiz ir dārzkopju apgāde ar dārzeņu, puķu, garšaugu, nektāraugu, lopbarības un tehnisko kultūru sēklām un sīpoliem, dārzam un saimniecībām nepieciešamo materiālu piegāde un tirdzniecība uzņēmuma noliktavās un veikalos. Lielu darbu „Kurzemes sēklu” speciālisti iegulda dārzkopju informēšanā un konsultēšanā, piedaloties semināros un organizējot šķirņu parauglaukus Talsos un Pūres DIS, kā arī piedāvājot iespējas Latvijas dārzkopjiem apmeklēt un redzēt citu valstu pieredzi dārzeņu audzēšanā.

 

Vairumtirdzniecības noliktavas
Talsi,Egļu iela 2(Tel.: 63222718)
Rīga,Mazlēpju iela 9(Tel.: 67403827)
Daugavpils,Nometņu iela 120(Tel.: 65454594)

 

Veikali
Balvi,Kalna iela 7 (Tel.: 65421209)
Bauska,Plūdoņa iela 24 (Tel.: 63924710)
Dagda,Lāčplēša iela 10a

 

Daugavpils,Nometņu iela 120 (Tel.: 65454594)
Jelgava,Raiņa iela 28 (Tel.: 63029332)
Kuldīga,Pilsētas laukums 7 (Tel.: 63320177)

 

Liepāja,Kuršu laukums 15 (Tel.: 63424102)
Saldus,Lielā iela 2 (Tel.: 63821329)
Talsi,Egļu iela 2 (Tel.: 63222134)

 

Talsi,Kr. Valdemāra iela 12 (Tel.: 63223776)
Tukums,Brīvības laukums 21 (Tel.: 63124753)
Ventspils,Pils iela 16 (Tel.: 63622955)
Rīga,Centrāltirgus iela 3, k-3

Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Sākot ar 1 eiro atbalstu
saņemsiet iespēju 30 dienas
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

UZZINĀT VAIRĀK
REĢISTRĒJIES

un
30 dienas
iegūsti
JEBKURAS FOTOGRĀFIJAS FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo
Reģistrēties
PRIVĀTPERSONĀM sākot ar 1 EUR
KOMERCIĀLAI LIETOŠANAI sākot ar 5 EUR
Reģistrējoties saņemsi piekļuvi
lejuplādes pogai

Varēsi lejuplādēt jebkuras izvēlētās fotogrāfijas!
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.