Cilvēks » Mirkļi » Fotosesijas

Fotosesija studijāFotosesija pie jūras
Lasīt aprakstu
Fotosesija studijā, Sieviete, Fotosesija, Melnbaltā fotogrāfija

Fotosesija studijā

Kods: DA-065-08
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 05. decembrī

Sieviete ir pieaudzis sieviešu dzimuma cilvēks. Sieviete pēc dzimumpiederības tiek atšķirta no vīrieša, bet pēc vecuma pazīmēm no meitenes (sieviešu dzimuma bērns), persona, kas dzimuma ziņā ir pretstats vīrietim.

Sieviete ir emocionālāka un trauslāka par vīrieti.

Bioloģiski sievieti raksturo sieviešu reproduktīvie dzimumorgāni, kuru loma ir bērna ieņemšana, iznēsāšana un barošana. Sievietes hromosomas ir XX atšķirībā no vīrieša XY.

Kaut arī sieviešu dzimstība ir zemāka nekā vīriešu (attiecība ir aptuveni 1:1,05), pateicoties ilgākam vidējam dzīves ilgumam 60 gadu vecu cilvēku grupā sieviešu un vīriešu attiecība ir apmēram 100:81.

Mēdz teikt, ka sievietes ir no Venēras, vīrieši – no Marsa. Ir būtiskas atšķirības tajā, kā sievietes un vīrieši uztver pasauli, attiecības, kādas ir viņu prioritātes.

Sievietes augtu vērtē mīlestību un harmoniskas attiecības. Lai ļautu viņai justies mīlētai un vajadzīgai, nepieciešams palīdzēt un izrādīt rūpes. Jūtot, ka tiek mīlēta, sieviete saņem jaunu stimulu dzīvei un darbam. Pretējā gadījumā velk „atbildības nastu”, un gandarījuma vietā viņai ir sajūta, ka devusi par daudz un pretim saņēmusi pārāk maz. Jūtoties aizsargāta un lolota, arī pretim sniedz mīļumu, sirsnību un siltumu.

Rodoties problēmai, sieviete sāk par to runāt. Galvenais nav rast risinājumu, bet gan ,,izkratīt’’ sirdi, gūt atvieglojumu, daloties savos pārdzīvojumos, un justies saprastai. Sieviete ir emocionāla un jūtīga, šādos brīžos viņa nespēj ātri nomierināties un sākt racionāli un loģiski spriest. Toties, ja tiek uzklausīta, sieviete pamazām nomierinās. Šādos brīžos nav jādod padomus, bet jābūt labam klausītājam. Bieži vien tieši runājot – skaļi domājot – sieviete saprot, ko īsti gribēja teikt. Lai pilnībā izteiktu savas jūtas Teiktajam bieži vien tiek piešķirta emocionāla nokrāsa, tas tiek ļoti sakāpināts vai vispārināts. Ja visu teikto uztver burtiski, rodas problēmas saprast, ko sieviete vispār gribēja pateikt. Sievietei pareizo rīcību bieži vien priekšā pasaka intuīcija, nevis loģiska spriešana.

Sieviete var veltīt daudz laika rūpēm, palīdzības un atbalsta sniegšanai citiem. Sievietēm svarīgākas ir attiecības, nevis mērķis.

Mīlot, sieviete vēlas saņemt uzmanību, atkārtotus mīlestības apliecinājumus, uzticību, sapratni, cieņu. Sieviete vienā brīdī var justies ļoti labi, mīlestības pārpildīta un spēj to dāvāt arī citiem. Bet pēc mirkļa garastāvoklis jau var būt pilnīgi pretējs, viss šķiet bezjēdzīgs un slikts. Šādos brīžos viņai vajadzīgs atbalsts un siltums. Cīnās par tiesībām būt aizvainotai un Sieviete vēlas, lai viņai būtu tiesības justies aizvainotai, vājai un tomēr mīlētai un saprastai.

Fotosesija studijā

Kods: DA-065-08
Autors: Aivars Gulbis
Bildēts 2008. gada 05. decembrī

Ielogoties

Jūs neaizpildījāt abus laukus.

Reģistrēties

Jūs neaizpildījāt visus laukus.
Portālu www.redzet.lv un www.gotobaltic.com veidotāju grupas darbības sākums meklējams jau 2004. gadā, kad pulciņš domubiedru – 4 jaunieši un viens pieaugušais – brauca pa Latviju muzicēdami un iepazīdami Latvijas dabu un atklādami ceļotprieku. Tolaik arī radās interese par fotografēšanu, kā rezultātā laika gaitā sakrājās liels fotoarhīvs. Radās jautājums, kur to likt, kā izmantot, lai tam būtu kāda jēga? Tāpēc arī dzima ideja par portāla izveidošanu, un nu jau dažus gadus tā ir sekmīgi realizēta, jo portālā www.redzēt.lv līdz šim ir ievietots vairāk par 20000 bildēm, ik dienas tam ir ap 600 unikālo skatījumu un ir bilžu bezmaksas lejuplādes iespēja, kas tiek plaši izmantota.
Apceļojot Latviju, radās secinājums, ka mums ir ļoti daudz skaistu, bet neapzinātu vietu un ceļotājam nebūt nav viegli ātri un ērti atrast sev vajadzīgo informāciju, kas kurā vietā būtu apskates vērts. Sākām vākt materiālus dažādās interneta vietnēs, un vajadzība atkal deva jaunu ideju – veidot ceļotājam ērtu portālu, kurā vienuviet būtu iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju – ko attiecīgajā vietā apskatīt, kur paēst, kur pārnakšņot, kur vērsties dažādu tehnisku nepieciešamību un kļūmju gadījumos. Pašreiz esam šīs idejas īstenošanas sākumā, un mūsu mērķis ir ar portāla www.gotobaltic.com palīdzību veidot tūrismam pievilcīgu Latvijas un vēlāk visas Baltijas tēlu, kā arī reklamēt mūsu organizācijas, uzņēmējus, individuālos ražotājus u.c., palīdzot viņiem piesaistīt klientus.
Sākumā plānojam parādīt kartē Latviju, sadalītu pa reģioniem un novadiem. Reģionu kartē būs redzamas interesantākās apskates vietas. Novados varēs redzēt plašāku informāciju par apskates vietām un sociāli nozīmīgiem objektiem.
Savu mērķi sākam īstenot ar Kurzemes novadiem.
Ērtības labad piedāvājam divus apskates veidus:
1. Uzklikšķinot atveram novada karti un izvēlamies sev interesējošo objektu apskati.
2. Sev interesējošas vietas aplūkošanai izvēlamies no saraksta.
Papildus kartei un apskates vietu sarakstam portālā atradīsiet attiecīgo vietu fotogrāfijas un informatīvus aprakstus. Tas jums palīdzēs izvēlēties savu ceļojumu pieturas un galamērķus.
Mūsu lielais mērķis ir šādā veidā parādīt visu Baltiju.
Perspektīvā plānojam portālu tulkot angļu, krievu, vācu, ķīniešu un poļu valodās, tādējādi piedāvājot lielisku produktu šo valstu tūristiem.

Tā kā uzdevums ir ļoti liels, aicinām katru interesantu uz sadarbību.


Turpināt lejuplādēt

Samaksājot vismaz 1 eiro saņemat iespēju 3 mēnešus
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px)
bez www.redzet.lv logo

VAIRĀK
REĢISTRĒJIES UN IEGŪSTI
LABAS KVALITĀTES FOTO LEJUPLĀDI

Samaksājot vismaz 1 eiro saņemat iespēju 3 mēnešus
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo


Reģistrēties
Lai lejuplādētu izvēlētās fotogrāfijas, REĢISTRĒJIES, atbalsti mūs un saņem piekļuvi lejuplādes pogai S izmēra bildēm =

Tas aizņem 4. soļus:
1. Reģistrēšanās
2. E-pasta apstiprināšana
3. Ielogošanās
4. Pārskaitījums
Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti, izmantosim to vienīgi, lai salīdzinātu ziedotāju un reģistrējušos personu vārdus.
Bildes varat izmantot personīgām vajadzībām, bet komerciāliem nolūkiem sazinieties ar mums: info@redzet.lv
IEGŪSTI LABAS KVALITĀTES FOTO LEJUPLĀDI

Samaksājot 5 eiro, saņemat iespēju 3 mēnešus
lejuplādēt fotogrāfijas un tās izmantot savai komercdarbībai
LEJUPLĀDĒT FOTOGRĀFIJAS LABĀ KVALITĀTĒ
(S izmērs, A4, 2000 x 1333 px) bez www.redzet.lv logo


Reģistrēties
Lai lejuplādētu izvēlētās fotogrāfijas, REĢISTRĒJIES, atbalsti mūs un saņem piekļuvi lejuplādes pogai S izmēra bildēm =

Tas aizņem 4. soļus:
1. Reģistrēšanās
2. E-pasta apstiprināšana
3. Ielogošanās
4. Pārskaitījums
Lai iegūtu rēķinu, raksti mums uz info@redzet.lv
IEGŪSTI AUGSTAS KVALITĀTES FOTOGRĀFIJAS

5 € = 5 FOTO vai 10 € = 20 FOTO
iegūsti FOTOGRĀFIJAS AUGSTĀ KVALITĀTĒ
L izmērs, 3888 x 2592 px, vai XL izmērā


Raksti mums uz:
info@redzet.lv
un iegūsti izvēlētās fotogrāfijas!

Izvēlieties jebkuras 5 fotogrāfijas neatkarīgi no lieluma un kvalitātes par 5 eiro, vai jebkuras 20 fotogrāfijas par 10 eiro.